Як стати менеджером з персоналу?

як стати менеджером з персоналу ?

Вам знадобиться
 • Персонал
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Менеджер з персоналу має багато обов’язків. Насамперед, він підбирає персонал, тобто приймає заяви, розглядає кандидатури, проводить співбесіди, а далі проводить інструктаж, веде особисті справи співробітників, йому необхідно навчити кадрів, займається адаптацією, атестацією та мотивацією персоналу, він повинен спостерігати за ринком праці, консультувати керівника про стан ситуації з кадрами, середній зарплаті.

 • . 2

  А какстать менеджером з персоналу? Щоб оволодіти навиками цієї професії, можна пройти курси, тренінги, навчальні центри, які є в багатьох великих містах, або закінчити вуз, отримати диплом за напрямом менеджменту. Менеджер з персоналу потрібно отримати соціально-психологічні знання, вивчити трудове законодавство, бути комунікабельним

 • . 3

  Не завжди працівники повністю підкоряються менеджеру, тому важливо знати, як керувати персоналом? Треба визначитися працювати в дружній команді або робити ставки на кращих співробітників, а ще потрібно подружитися, знайти якомога більше союзників. Не варто мудрувати і показувати, що менеджер знає все, часто є більш досвідчені співробітники. Головне завдання керівника персоналу — досягти відмінних результатів, використовуючи знання та вміння співробітників. Потрібно самому бути хорошим працівником, показуючи приклад, стати авторитетом для підлеглих.

 • . 4

  Трапляється так, що відбувається часта зміна персоналу, а це негативно відбивається на роботі організації, ось чому менеджеру потрібно володіти інформацією про те, як утримати персонал. Для початку потрібно з’ясувати причини плинності, часто це пов’язано з невисокою зарплатою, тоді треба постаратися вирішити цю проблему, наприклад, ввести бонусну систему оплати. Найкращим способом утримання персоналу — розробка мотивації для кожного співробітника.

 • . 5

  Для менеджера просто необхідним є знання про те, як шукати персонал. Ефективний спосіб — звернутися в державну службу зайнятості, але запропоновані там кандидатури можуть не відповідати запитам роботодавця. Можна розмітити оголошення в ЗМІ, але цей спосіб вимагає індивідуально підходу, а значить і значних витрат часу. Кращий спосіб — звернутися в спеціальні агентства з підбору співробітників, у них багато резюме, анкет, тому тут легко підібрати потрібну кандидатуру.

 • . 6

  Якщо співробітник добре працює, значить, ефективно розвивається організація, менеджеру потрібно знати, як стимулювати персонал. Прекрасний спосіб стимулювання — матеріальний, причому оплачувати можна і грошима, і, наприклад, путівками. Ось ще кілька варіантів: дозволити людям спілкуватися один з одним, надати свободу у створенні робочого простору, зручно розпланувати графіки роботи співробітників. Цілком можливо стати відмінним менеджером персоналу, потрібно навчитися працювати з людьми, отримати знання і все вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :