Як стати мисливцем в Росії: особливості національного полювання

як стати мисливцем в росії : особливості національного полювання

Вам знадобиться
 • Рушниця
 • Дозвільні документи
 • Гарна компанія
Інструкція
 • . 1

  Полювання в Росії розвинена повсюдно. Величезні мисливські угіддя і різноманітність дичини, роблять цей вид відпочинку захоплюючим і захоплюючим, викликаючи інтерес навіть у стороннього спостерігача. Але полювання на території Російської Федерації контролюється державою і вимагає оформлення низки дозвільних документів. Особливості того, як стати мисливцем в Росії, ми й розглянемо.

 • . 2

  Для початку необхідно придбати рушницю. Зброя купується в мисливських магазинах і вимагає спеціальної реєстрації в місцевій поліції. Порядок реєстрації зброї і які документи для цього необхідні, можна дізнатися в найближчому районному чи міському відділенні поліції. Як правило потрібно сплата спецмита і документ підтверджує психічне і фізичне здоров’я. Часто потрібно технічно правильно оформити місце зберігання зброї, спеціальний сейф із замком.

 • . 3

  Так як, стати мисливцем, просто купивши рушниця не вийде, слід звернутися до найближчого мисливське господарство. У мисливському господарстві купуються відстрільні талони, на потрібний вид дичини, так само, там можна дізнатися терміни і умови полювання, пройти інструктаж та поспілкуватися з професіоналами. Зараз, в Росії, все частіше говорять про єдиний Відстрільні талоні, але поки ця система не впроваджена. Не зайвим буде вивчити законодавство про полювання, ознайомитися з місцевими правилами. Штрафи за порушення правил полювання, а тим більше за браконьєрство, дуже великі.

 • . 4

  Потім варто вибрати місце для полювання. Найбільші мисливські угіддя розташовані в тундрі, на півночі країни, тут можна зустріти не тільки лисицю, зайця-біляка, вовка, але і більш цінних — песця та північного оленя. Полювання в цьому регіоні дуже небезпечна і захоплююча, вирушаючи туди, корисно дізнатися, як у Сибіру називаюлі мисливця. «Самогон» там, не просто назва спиртного напою. Також, багата хутровими звірами (заєць-біляк, білка, лисиця) і пернатої дичиною (рябчик, тетерев, глухар) — лісова зона Росії. У лісостепу промислових видів набагато менше, але для любителів полювання тут велика кількість копитних (козуля, кабан).

 • . 5

  Вибір мисливського товариства. На даний момент в Росії, існує безліч мисливських товариств та об’єднань. Кожне виставляє свої вимоги прийому, але найчастіше все зводиться до здачі мисливського мінімуму, надання фотографій та сплаті внеску. Важливо, що мисливець був повнолітнім, так як, вступити в товариство мисливців може людина з правом придбання та носіння зброї.

 • . 6

  Полювання, вже давно не пошук шляхів виживання, а розкіш, відпочинок і розвага. Важливо відчувати міру і любити тварин, не забувати, що полювання в Росії, це вікова традиція, і для того що б вона дісталася нашим предкам, потрібно берегти навколишнє природу і шанувати закон.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :