Як стати на місток?

як стати на місток?

Вам знадобиться
 • Разминочние вправи
 • Мат
 • Стіна
Інструкція
 • . 1

  Уміння встати на місток демонструє те, на скільки людина пластичний. Цей навик може бути корисний тим, хто займається гімнастикою або танцями, а також звичайним людям, які намагається підтримувати себе у формі. Цей, здавалося б, простий елемент, непідготовленій людині виконати вдається не відразу. Тому, перед тим, як стати на місток, потрібно розігріти відповідні групи м’язів і виконати розминочні вправи. Можна зробити нахили в різні сторони, а також кілька вправ для рук. Також буде корисно зробити невеликий масаж спини. Після цього можна вставати на місток.

 • . 2

  Існує два способи, як це зробити. Перший спосіб — з положення лежачи на спині. Він відмінно підійде тим, хто тільки вчиться виконувати цю вправу. Положення «лежачи на спині» є більш безпечним, оскільки страхує від хворобливого падіння. Щоб встати на гімнастичний місток таким чином, спочатку потрібно лягти на спину, руки витягнути над головою, долоні розгорнути вгору. Потім необхідно зігнути руки в ліктях і повернути кисті таким чином, щоб долоні вперлися в підлогу. Ноги зігнути в колінах. Далі потрібно плавно почати прогинати спину, спираючись на стопи і кисті рук, до тих пір, поки не вийде місток.

 • . 3

  Виконувати цю вправу краще лежачи на напівжорсткому мате. Якщо поверхня буде дуже м’якою, то не вийде зробити хороший упор. У перший день занять спина може прогнутися не повністю, але з кожним разом результат буде все краще. Потренувавшись так якийсь час, можна освоювати другий спосіб виконання даної вправи. Він полягає в тому, щоб встати на місток з положення стоячи. На перших порах можна виконувати дану вправу, стоячи біля стіни. У цьому випадку, стіна також буде додатковою страховкою і допоможе уникнути різкого навантаження на спину.

 • . 4

  Просто потрібно впертися долонями в стіну і поступово «крокувати» руками вниз, прогинаючи спину. Навчившись вставати на місток з положення лежачи або «по стінці», можна починати пробувати зробити ці вправи без будь-якої опори. Принцип рухів буде такою ж, як у випадку, якби руки впиралися в стіну. Головне — не робити різких рухів. Навчитися вставати на місток можна практично в будь-якому віці. А коли тіло вже досить підготовлено, і відсутня ймовірність падіння, цю вправу легко виконується навіть із закритими очима.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :