Як стати пікап-майстром?

як стати пікап-майстром ?

Вам знадобиться
 • Внутрішній запит
 • Намір
 • Сильне бажання
Інструкція
 • . 1

  Перш за все потрібно сильне бажання стати пікап майстром. Щоб досягти успіху в будь-якій справі, в тому числі і пікапі слід дотримуватися кількох простих правил: сильне бажання, напрямок найбільше уваги на це бажання, постійне думання про це, часті розмови з однодумцями про це. Компанія мудрих — то що потрібно в цій справі. Повинен бути вчитель, яких підкаже дорогу, але пройти її це вже справа учня. Ці прості правила допоможуть розібратися в тому, як стати пікап майстром.

 • . 2

  Соблазнение дівчат це пів справи з ними адже потрібно щось робити? Тут на допомогу приходить знання про поведінкових реакціях людей. у всіх є шаблони поведінки: пози, погляди, жести. Знаючи як це працює, можна мало не читати думки співрозмовника, а отже говорити про потрібні речі в момент бесіди. Сьогодні таку технологію називають пікап. Як спокусити дівчину ефективно і провести з нею тривалий час маючи прекрасні стосунки?

 • . 3

  Бажання стати майстром пікапа має виходити зсередини і бути завжди на першому місці. Але майстер пікапа це не титул, а покликання. Якщо бути точним — природний стан людини. Коли людина природний у своєму поведінка — це і є справжнє майстерність пікапера. Завчені фрази не допоможуть, якщо немає внутрішньої впевненості. Сила в котра говорить, а не в словах і оборотах — в цьому суть технології пікап. Як закохати дівчину застосовуючи її? Пікап це з якогось боку — спосіб життя. А за спосіб життя слід брати лише природна поведінка.

 • . 4

  Буває, що майстерність приходить раптово. Така річ називається пряма передача. але тут теж потрібен учитель. Справжній майстер завжди перебуває в стані навчання, від нього йдуть потрібні налаштування. І якщо учень відкритий, то ловить ці настройки і записує на свій жорсткий диск. Тільки довірившись вчителю і виконуючи все що він говорить, можна стати майстром в техніці пікап. Як спокусити хлопця використовуючи цю технологію взаємодії? Все просто — стати собою. У наш час у дівчат заблокований серцевий центр. Дівчатам слід навчиться більше віддавати, ніж приймати. Піднявшись до рівня серця, дівчина зможе без проблем спокушати хлопців, навіть без всяких пікапів.

 • . 5

  Ці прості поради допоможуть новачкові розібратися в питанні, як навчитися пікапу. Щоб стати хоробрим, потрібно вчиться у сміливця, щоб стати мудрим — навчається у мудреця. А пікап майстер об’єднує в собі ці дві речі, значить слід шукати майстра в цьому занятті. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :