Як стати пілотом літака: з чого почати?

як стати пілотом літака: з чого почати?

Вам знадобиться
 • Льотне училище
 • Акадаемія цивільної авіації
Інструкція
 • . 1

  Багато людей ще з дитинства мріють про небо. Думки про те, щоб парити в хмарах, відвідували навіть древніх людей, і з самого початку людської історії була величезна кількість спроб зробити літальний апарат, який зміг би здійснити бажане. З тих пір пройшло багато років і люди змогли здолати закони гравітації і піднестися в небо. Проблема лише в тому, що не кожен може взяти управління літальним апаратом, а тільки фахівці в цій справі. Так як стати пілотом літака в наш час?

 • . 2

  Є декілька можливостей отримати посвідчення пілота. По-перше, можна поступити в академію цивільної авіації або льотне училище, де по проходженню всіх тестів та іспитів можна навчитися цієї непростої справи. По-друге, можна навчитися керувати літаком у приватному аероклубі, але це буде коштувати досить дорого. Плюс до всього, що в училищі, що в аероклубі зможуть пояснити, як стати пілотом вертольота.

 • . 3

  Навчання в льотному училищі триває п’ять років. Після отримання прав пілота можна з легкістю пройти співбесіду і вступити на роботу в будь-яку авіакомпанію. Єдиною проблемою, яка може виникнути — це вимоги за часом польотів. Після проходження навчання можна налітати тільки порядку 150-ти годин, а при працевлаштуванні можуть зажадати більше. Дізнатися то, як вивчитися на пілота буде мало.

 • . 4

  Професія пілота, взагалі, досить цікава, але в той же час дуже складна і дуже вимоглива до людини. Мало хто зможе не спати довгий час, а при цьому ще й повністю концентрувати увагу на керування літаком. Враховуючи те, що на плечах лежить вантаж не одного десятка життів, пілот — одна з найскладніших професій.

 • . 5

  Багато запитують про те, як працюють пілоти. Одного володіння технікою пілотування буде мало. Робота пілота включає в себе і керування членами екіпажу. Потрібно стежити за режимом роботи та відпочинку всіх підопічних, щоб вони не були виснажені або сонливі під час пілота, так як від цього може залежати успішність польоту.

 • . 6

  Взагалі, перш ніж думати про те, як отримати ліцензію пілота, варто задуматися про те, чи потрібна вона. Постійна втома, напруженість — те, що буде супроводжувати будь-якого, хто захоче керувати літаком. Але якщо бажання мати цікаву, захоплюючу, а головне — високооплачувану роботу, так чому б не спробувати?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :