Як стати пілотом в Росії: доступні способи

як стати пілотом в росії : доступні способи

Вам знадобиться
 • Документи для вступу
 • Проходження медкомісії
 • Свідоцтво пілота
Інструкція
 • . 1

  Щоб мати можливість стати пілотом одного лише бажання недостатньо для цього. Претенденту потрібно мати певні навички, без яких пілотом він не зможе стати. Увага акцентується на фізичних і психологічних навичках. Повна наявність їх в людині підвищує його шанси на отримання статусу пілота. Крім цього йому потрібно вміти приймати рішення в складних ситуаціях. Саме від цього в багатьох випадках залежить багато чого, включаючи і життя самої людини. Також важливо знати, що стати пілотом можна тому, хто пройшов медкомісію.

 • . 2

  Щоб відповісти на питання як стати пілотом в Росії, потрібно знати деяку інформацію. Для початку, претендент повинен визначитися яке направлення йому більше до душі. Існують цивільні і військові навчальні заклади. При виникненні бажання у людини перевозити пасажирів, комерційні вантажі, потрібно поступати в училище цивільної авіації. Однак у випадку, якщо людина хоче повністю присвятити себе військово-повітряним військам, то рекомендується йому подавати документи в училище військової авіації.

 • . 3

  Якщо людині цікаво, як стати пілотом, то він повинен ще знати, що час навчання триватиме п’ять років. У середньотехнічних закладах — три роки. Щоб вступити в училище, потрібно подати перелік деяких документів: атестат, медичну довідку форми про 86-у та довідку про щеплення, довідку з психоневрологічного та наркологічного диспансеру, шість фотографій 3 х 4. Крім цього, потрібно буде ще пройти обов’язкову медичну комісію при училищі, в яке надходить претендент. Від неї якраз і залежить, надійде людина чи ні.

 • . 4

  У Росії багато тих, хто хоче знати як стати громадянським пілотом. Однак і чимало охочих довідатися про можливості стати пілотом військової авіації. Два цих напрямки різняться між собою, і кожне з них переслідує свою мету. Крім цього, буває таке, що людина хоче навчитися літати для себе. У такому випадку можна порекомендувати йому піти в аероклуб. У перший же день, коли людина прийшла, він може вчинити ознайомлювальний політ з інструктором. Після закінчення навчання, йому буде видано свідоцтво пілота-аматора.

 • . 5

  У наш час любителі неба хочуть дізнатися як стати пілотом цивільної авіації. У деяких це мрія усього їхнього життя. Є й ті, хто хоче стати військовим пілотом або пілотом-любителем. Після вдало пройденого навчання можна отримати три типи свідоцтва: пілота-аматора, лінійне і комерційне. У першому випадку можна буде управляти лише легким приватним літаком. З лінійним — будь-яким класом літаків при наявності гарного здоров’я і польотів не менше 150 годин. Ну і комерційне — дасть можливість самому здійснювати польоти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :