Як стати пілотом вертольота?

як стати пілотом вертольота?

Вам знадобиться
 • Робота пілота
 • Ліцензія
 • Навчання
 • Літак
Інструкція
 • . 1

  Небо манить багатьох. Також багатьох приваблює думка про управління яким-небудь літальним апаратом, починаючи від парапланів і закінчуючи дирижаблями … Але сьогодні мова піде про вертольоти. Якщо людині захотілося випробувати себе на терені льотчиків, цікавить питання «Як стати пілотом вертольота», то єдиним кроком до цього є курси підготовки. У цьому немає нічого незвичайного, бо управляти «бабкою» жодного разу не легше, ніж автомобілем. До того ж, з такими дорослими іграшками, як вертоліт, потрібно звертатися куди обережніше, ніж з четирехколесними друзями.

 • . 2

  Про те, як працюють пілоти, в інтернеті достатньо матеріалу від широко відомих у вузьких колах людей. Так вже вийшло, що для більшості пілотів на пост-радянському просторі роботи немає, тому багатьом доводиться шукати вакансії за кордоном. Величезна кількість льотчиків працює тільки з одним клієнтом, в якості його особистого пілота. Обидва варіанти, за сучасними мірками, мають певні переваги. Крім непоганий оплати, людині надається вкрай цікава професія. далеко не кожна людина має можливість милуватися просторами пустель і озер, лісів і океанів з висоти пташиного польоту.

 • . 3

  Так як отримати ліцензію пілота? У Росії існує кілька видів льотних прав: пілот-любитель, комерційний пілот, лінійний пілот. Отримати права можна при навчанні в спеціальних школах. При проходженні додаткового навчання пілотським навичкам до можливостей додаються багато інших, начебто пілотування вночі або в особливих ситуаціях. Однак, слід зауважити, що таке навчання влетить у копієчку.

 • . 4

  Права першого ступеня, пілот-любитель, дозволяють управляти вертольотом виключно днем. Крім цього, забороняється виконувати будь-яку комерційну діяльність, начебто перевезення вантажів або людей за плату. Заборони знімаються з досягненням нової планки — комерційного пілота. Власне, тут все зрозуміло по назві. Але комерційний пілот має ряд обмежень — наприклад, він може бути лише другим пілотом. Повну ж свободу дій отримує пілот третього ступеня, вищої. Однак, просунутися до лінійного пілота — шлях довгий і далеко не найлегший. Тому, питання про те, як вивчитися на пілота — один з найбільш важливих, якщо не найголовніший, для майбутнього льотчика.

 • . 5

  Якщо ж цікавить, як стати пілотом літака — то багато речей в плані навчання схожі з вищеописаними. Також існує три види прав, також навчання здійснюється в спец. школах та вищих навчальних закладах. . . Підводячи підсумки, хочеться сказати, що можливість навчитися керувати літальним апаратом, звичайно, є. Все що потрібно для цього — завзятість і трохи фінансових можливостей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :