Як стати пілотом військової авіації?

як стати пілотом військової авіації ?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Підготовка
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно у багатьох учнів військових училищ виникає питання про те, як стати пілотом військової авіації. Для служби у військово-повітряних військах потрібно мати підготовку і відповідні навички з управління повітряного транспортного засобу. У військових і авіаційних училищах (коледжах) готують фахівців, які після успішної здачі іспитів прекрасно справляються з управлінням літаками. При цьому пілоти готуються як з технічної, так і з психологічної точки зору до польотів.

 • . 2

  До того, як отримати посвідчення пілота, потрібно бути у відмінній фізичній формі, майже 5 років навчатися техніці пілотажу, а потім пройти медкомісію. Медкомісію для отримання посвідчення проходять особи, які досягли віку 18 років. Під час медичної перевірки потенційний пілот проходить також психоневрологічну і наркологічну перевірку. У разі, якщо стан здоров’я льотчика не відповідає встановленим нормам і вимогам, то у видачі посвідчення йому відмовляють. Тут важливо зазначити, що вимоги до стану здоров’я потенційних льотчиків досить високі, наприклад: потрібно мати прекрасно розвинений вестибулярний апарат, артеріальний тиск повинен бути в буквальному сенсі, як у космонавтів, і мати значення 120 / 80.

 • . 3

  Для того щоб управляти повітряним транспортним засобом, потрібно мати свідоцтво. Однак далеко не багато хто знає, як отримати свідоцтво пілота. Після закінчення авіаційного навчального закладу необхідно скласти відповідний іспит. Кожен раз, коли пілот удосконалює свої навички і хоче, щоб йому присвоїли нове звання, необхідно здавати іспит для отримання свідоцтва. До того ж вимоги з приводу практичної частини іспиту та стану здоров’я пілота посилюються.

 • . 4

  До того, як стати військовим пілотом, необхідно знати наступне: спочатку потрібно закінчити військове училище, далі — військовий ВНЗ (найкраще — при міністерстві оборони або збройних силах). Крім гарної теоретичної підготовки потрібна відмінна практична підготовка. У аероклубах можна навчитися навичкам управління повітряного літального засобу. У військового пілота повинні бути знання в галузі юриспруденції та такого предмета, як військова підготовка. Після різних підготовок здається іспит для отримання звання військового пілота.

 • . 5

  Багато учнів в авіаційних навчальних закладах хотіли б знати, як стати пілотом пасажирського літака. Випускникам військово-авіаційних навчальних закладів надається можливість ставати пілотом пасажирського літака і перевозити громадян в інші міста і країни. Але для цього у майбутнього льотчика повинні бути необхідні дані: фізична і психічна врівноваженість. Для присвоєння посади пілота пасажирського літака потрібно скласти відповідні іспити, що підтверджують рівень компетенції льотчика. Пілоти військової або цивільної авіації повинні бути підготовлені до польоту в екстремальних умовах, так як від них залежить життя громадян. Саме через те, що ця робота відповідальна, до льотчиків висуваються жорсткі вимоги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :