Як стати професійним флористом?

як стати професійним флористом?

Вам знадобиться
 • Бажання вчитися
 • Любов до квітів
 • Курси флористів
 • Професійний квітковий салон
Інструкція
 • . 1

  «Я б в будівельники пішов, хай мене навчать», — ця фраза з дитячого віршика актуальна не тільки для випускників шкіл. Скільки сьогоднішніх фахівців своєї справи, вибрали свого часу професію, яка виявилася їм зовсім не до душі? А все тому, що більшість із сучасних спеціальностей, ще не так давно не вважалися престижними і популярними. І тому любителі, наприклад, копатися в землі, складати квіткові композиції, працюють бухгалтерами, економістами та ін Природно, кого в здоровому глузді могла залучити професія квіткарки — звичайної продавщиці квітів? Але це було колись, сьогодні ж флорист — це висококласний майстер своєї справи, який ще й непогано заробляє.

 • . 2

  Курси флористики. Добре ще, що в сучасному світі опанувати майстерністю поводження з квітами не проблема. Курсів, на яких вчать доглядати за рослинами, складати неповторні оригінальні квіткові композиції, спілкуватися з клієнтами та створювати індивідуальні букети, дуже багато. Ці навчальні програми, які зазвичай тривають від кількох тижнів до кількох місяців, дадуть всі необхідні теоретичні знання, а також нададуть можливість студентам випробувати себе на практиці. По закінченню курсів видається сертифікат, який свідчить про успішне навчання. А вимог до зарахування на подібні курси і зовсім небагато: треба по-справжньому любити квіти. І ніяких вікових обмежень.

 • . 3

  Отримання досвіду. Але професійний флорист — це не тільки «корочка». Більшість квіткових майстрів радять, після навчання набратися досвіду: попрацювати помічником флориста. Під чуйним керівництвом майстра будь-який початківець фахівець зможе опанувати різноманітними секретами професії (а їх у квітковому справі чимало) і, навіть, напрацювати власну базу постійних клієнтів, якщо звичайно постарається і проявить свою творчу фантазію. Коли ж всі етапи навчання підійдуть до кінця, з’являться постійні клієнти, тоді-то і можна буде оцінити всі достоїнства цієї професії. А хороший флорист у будь-якого клієнта на високому рахунку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :