Як стати стилістом-перукарем?

як стати стилістом-перукарем ?

Вам знадобиться
 • Інструменти
 • Ножиці
Інструкція
 • . 1

  Хороший фахівець повинен одразу бачити недоліки і достоїнства особи свого клієнта. Адже роль перукаря полягає в тому, щоб людину зробити ще красивішим за допомогою стрижки, зачіски або фена. Потрібно навчитися відволікати увагу від дефектів обличчя клієнта, позначити гідності, щоб людина стала ще красивішою. Адже новий образ це мистецтво. Як стати стилістом перукарем і при цьому зуміти скласти конкуренцію іншим фахівцям, питання насущний для всіх працівників цієї сфери.

 • . 2

  По-перше, потрібно уважно вивчити всі типи людського обличчя. І з першого погляду вже знати, що найбільш «підійде» людині. Який образ буде відповідати йому, при цьому звичайно не забувати про бажаннях клієнта і по можливості співпрацювати з ним. Як заробити перукаря? Дуже просто, потрібно просто вміти змінювати вигляд людини на подив і захоплення всім. Здавалося б проста професія — перукар, але ж прогрес змушує йти вперед не тільки науку, а й індустрію краси.

 • . 3

  Багато починаючі перукарі не повинні задовольнятися тим, що знають і вміють робити, а повинні думати про те, як стати професійним перукарем. Адже професіоналів у яких вища категорія з володінням знань про новітні технології обробки волосся, також інноваційних стрижок, дуже мало. Саме таких креативних фахівців сьогодні шукають роботодавці. Тут не обійтися без таланту, працьовитості, любові до професії і «музи».

 • . 4

  Якщо вже хочеться ділиться своєю майстерністю та досвідом з іншими, то значить пора задуматися над тим, як відкрити школу перукарів? Для цього необхідні документи підтверджують реєстрацію, ліцензія на навчальну діяльність, обладнання та приміщення, персонал, навчальні матеріали, програма, бланки для дипломів і сертифікатів і нарешті, реклама школи. Якщо в школі буде задіяний висококваліфікований персонал, то успіх установи буде гарантований.

 • . 5

  Кожен, хто кінчає школу або курси думає, як почати працювати перукарем? Звичайно дуже важливо набрати клієнтів, заслужити їх довіру, стати справжнім домашнім перукарем, без послуг якого не обійдеться жодна робочий тиждень, і жоден святковий випадок. Адже ця професія завжди була і буде затребувана цінителями краси та моди. А в наші дні вона і зовсім популярна, тому що всі бажають бути професійно доглянутими і красивими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :