Як стати сурогатною матір’ю для одного?

як стати сурогатною матір'ю для одного?

Вам знадобиться
 • Емоційний настрій
 • Ідеальне здоров’я
Інструкція
 • . 1

  Уважно подумайте перед ухваленням рішення. Сурогатне материнство — не просто фізичний процес виношування дитини. Для багатьох жінок розлука з народженим малюком — дуже сильне емоційне переживання: вам буде потрібна підтримка сім’ї та чоловіка. Досить непростим етапом може стати і курс гормональних ін’єкцій, що передує імплантації.

 • . 2

  Знайдіть агентство, що займається сурогатним материнством — воно допоможе вам вирішити всі законодавчі, фінансові, соціальні та медичні питання, пов’язані з майбутньою вагітністю.

 • . 3

  Ознайомтеся з місцевим законодавством. У Росії, відповідно до «Основ законодавства РФ про охорону здоров’я громадян від 22. 06. 93 N 5487 — 1, у статті 35 «Штучне запліднення та імплантація ембріона» сказано, що «кожна повнолітня жінка дітородного віку має право на штучне запліднення та імплантацію ембріона». На практиці це означає, що сурогатною матір’ю може стати будь-яка психологічно і фізично здорова жінка від 20 до 35 років, що вже має хоча б одне здорову дитину. Робити це вона може тільки за згодою чоловіка (якщо вона заміжня) і тільки для перебуває у шлюбі подружньої пари.

 • . 4

  Почніть з медичних досліджень. Вам потрібно безліч аналізів, після яких почнеться курс ін’єкцій, синхронизирующий менструальний цикл потенційної матері для оптимальної імплантації ембріона. Після імплантації вам потрібно тривалий відпочинок протягом 24 — 48 годин.

 • . 5

  Поради та попередження: Якщо ви хочете стати сурогатною мамою для члена родини або друга, вам необов’язково користуватися послугами легальних посередників — можете одразу звертатися в ліцензоване медичний заклад. Російське законодавство під сурогатним материнством розуміє лише виношування ембріона, біологічно «чужого» для матері, тобто не містить її безпосередньої генетичної інформації. Навіть якщо ви хочете виносити дитину для друзів, краще скласти контакт. Під час курсу ін’єкцій ви може відчувати подібні з клімактеричними побічні ефекти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :