Як стати товариською людиною і легко заводити знайомства?

як стати товариською людиною і легко заводити знайомства?

Вам знадобиться
 • Розвиток комунікативних навичок-процес нелегкий
 • Кожному цікаво знати, як стати товариською людиною
 • Необхідно побороти внутрішні комплекси
 • Необхідно об’єктивно оцінити свої достоїнства і недоліки
 • Слід вчитися ораторської майстерності
 • Важливо вміти слухати співрозмовника
 • Спілкування через інтернет допомагає в розвитку навичок спілкування
 • Спілкування відіграє ключову роль у розвитку повноцінної особистості
Інструкція
 • . 1

  Деякі люди відчувають труднощі в спілкуванні. Часом навіть розумний від природи, наділений чарівністю людина страждає від цієї проблеми. Невміння правильно спілкуватися з людьми може бути викликано безліччю факторів, серед яких психологічні травми, пережиті в минулому, невдалі спроби завести знайомства, брак спілкування і т. п. У першу чергу слід пам’ятати, що особистісні недоліки при бажанні можна виправити, підкоригувати свою манеру поведінки . Для цілеспрямованого розумної людини не існує нездоланних завдань. Розвинути комунікативні здібності буває нелегко, цей процес вимагає зусиль, терпіння, витривалості, а головне бажання навчитися спілкуватися.

 • . 2

  Іноді люди поводяться дуже замкнуто, воліють мати одного друга, або не мати друзів взагалі. Вони прекрасно почуваються і на самоті, проблеми взаємодії з іншими для них не існує. Інші, навпаки, мають прагнення заводити якомога більше цікавих знайомств, спілкуватися веселитися, почувати себе вільно і легко. Спілкування таким людям необхідно як повітря, а на самоті вони відчувають себе пригнічено, невпевнено. Розвивати комунікативні здібності потрібно практично всім, оскільки буденна життя неможливе без взаємодії з людьми. Кожному необхідно знати, як стати товариською людиною і легко знайомиться з новими цікавими людьми.

 • . 3

  Буває так, що людині потрібно виступити на сцені або в колі великої кількості людей, проте він не може подолати в собі внутрішній страх виступу перед аудиторією. Причиною боязні може виявитися невдалий досвід подібних виступів в дитячому або юнацькому віці. Наприклад, дитина, стоячи на сцені перед великою кількістю людей, забув вірш, або рядки з пісні і т. п. Однолітки почали сміятися над ним. У результаті цього виникли серйозні комплекси, які перешкоджають розкриттю свого «Я» перед людьми. Здається, що подібний страх подолати неможливо. Далі будуть наведені деякі рекомендації, як бути товариською людиною, що потрібно робити для того, щоб розвинути комунікативні навички.

 • . 4

  Якщо людина не знає, звідки у нього виник страх у спілкуванні, слід звернутися до психолога. Бажано щоб це був фахівець, якого можуть порекомендувати друзі, знайомі. Проблему можна вирішити за допомогою індивідуальних методик, підібраних для конкретної людини. Слід виявити суть проблеми, об’єктивно оцінити достоїнства і недоліки свого характеру. Деякі психологи радять усвідомити всі свої страхи, пережиті в минулому, ще раз проаналізувати їх і зрозуміти, що всі невдалі ситуації залишилися в минулому. Людині варто згадати себе в дитинстві і усвідомити, що зараз він є абсолютно іншим, більш сміливим, рішучим. Необхідно позбутися своїх дитячих страхів.

 • . 5

  Поряд з комунікабельністю слід розвивати і мовні навички. Потрібно навчитися говорити красиво і грамотно. Для цього достатньо багато читати. Читання неодмінно принесе радість, моральне задоволення і користь. Класична література сприяє розвитку вищих естетичних почуттів, таких як любов до життя, до людей. Слід працювати над інтонацією і швидкістю мови. Необхідно також багаторазово переглядати відеоролики відомих ораторів, спостерігати за їх поведінкою, мімікою, вчитися ораторської майстерності. Можна вибрати кілька актуальних фраз і завчити їх, наприклад вітання, прощання, прохання. Це допоможе швидше налагодити контакт з людьми. Важливе правило в процесі спілкування і публічного виступу, бути привітним, нести за собою щирі позитивні емоції.

 • . 6

  Для успішності спілкування вкрай важливо зберігати доброзичливий настрій. Позитивні люди розташовують до спілкування, з ними хочеться розмовляти знову і знову. Для успішного діалогу важливо не тільки красиво говорити, але і підтримувати розмову, для цього потрібно бути хорошим слухачем. У процесі спілкування можна легко ненав’язливо кивати головою, демонструючи співрозмовнику розуміння. Кожній людині приємно, коли його вислухали і зрозуміли, що він хотів донести. Вміти слухати — важлива риса. Люди не люблять базік, які говорять тільки про свої особисті справи, не звертаючи уваги на інших.

 • . 7

  Комунікативні навички можна розвивати і за допомогою віртуального спілкування. На всіляких інтернет-сторінках можна знайти форуми, де люди обмінюються своїми думками з тієї чи іншої теми, допомагають один одному у вирішенні якогось питання, діляться досвідом і т. п. Для людей, у яких є проблеми із спілкуванням подібні форуми приносять користь . Поступово людина вчиться правильно спілкуватися з віртуальними співрозмовниками і заодно розвиває свої комунікативні здібності. які допоможуть при безпосередньому спілкуванні. Користь спілкування через інтернет також у тому, що прямого зорового контакту не відбувається, відповідно відсутня частка незручності, утруднення.

 • . 8

  Іноді людина схильна стверджувати, що цілком може обійтися без спілкування. Це неправильно, оскільки в реальному житті існує безліч ситуацій, в яких не можна обійтися без взаємодії з людьми. Навички спілкування також необхідно розвивати для успішної кар’єри. У професійній діяльності комунікативні здібності відіграють ключову роль. Мабуть, одне з найголовніших правил спілкування — полюбити оточуючих. Люди завжди захоплюються тими, хто незважаючи ні на що намагається бути в гарному настрої.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :