Як стати учасником «Школи ремонту»?

як стати учасником

Вам знадобиться
 • Трикімнатна квартира
 • Вантажний ліфт у будинку
 • Відеокамера
 • Бажання зробити сюрприз
Інструкція
 • . 1

  Далеко не у всіх людей, що проживають в Москві — мегаполісі, місті-герої і столиці Росії, є час, щоб звернути увагу на необхідність термінового ремонту на своїй рідній житлоплощі. Ще не посиплеться плитка у ванній або в центрі вітальні не утворюється пролом в підлозі, люди готові ігнорувати будь-які перешкоди на шляху домашнього затишку, звичайно не всі люди так закидають житло — але є і такі. Одна тільки думка про те, що доведеться робити ремонт, викликає почуття страху і неприємні спогади про винесену в дитинстві вироку вчителя праці фразою насчет рук, які ростуть не з того місця. Але є спосіб, як пережити ремонт і практично не відчути фінансових втрат.

 • . 2

  Вже майже 10 років по каналу ТНТ йде програма «Школа ремонту» — реаліті-шоу, в процесі якого бригада робітників за 72 години відремонтує кімнату, квартиру або цілий котедж. За бажанням замовника і при цьому безкоштовно. Перевірити, чи не є все це показухою, і заодно дізнатися, як заробити на ремонті рейтинг, можна, відправивши заявку на участь у цій програмі.

 • . 3

  Найкраще зняти трихвилинне відео, в якому вийде показати і супроводити коментарем всі негаразди, що спіткали житлоплощу, а також видати таємні побажання щодо майбутнього дизайну для потребують ремонту приміщень. Як скласти план ремонту, щоб не було помилок, в подальшому допоможуть фахівці та дизайнери шоу. Досить не боятися стати учасником 48-хвилинного випуску «Школи ремонту», де доведеться спілкуватися з бригадою кваліфікованих ремонтників, які одночасно є акторами. Доведеться витримати і нашестя знімальної групи, необхідність зіграти роль гостинного господаря.

 • . 4

  Після подачі заявки і проходу кастингу залишиться почекати, коли позивні шоу «А тепер — ми йдемо до вас!» Будуть звернені конкретно на те, щоб перетворити всі кращі очікування і мрії в реальність. «Школа ремонту» давно зарекомендувала себе з найкращої сторони і є флагманом серед бажаючих пояснити спраглим, як зробити сучасний ремонт і додати фарб у повільну повсякденність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :