Як стати військовим пілотом?

як стати військовим пілотом?

Вам знадобиться
 • Підготовка
 • Медичний огляд
 • Бажання літати
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як стати військовим пілотом, молоді люди повинні вибрати льотне училище, військовий коледж або кадетський корпус, щоб отримати відповідну освіту. Також міністерство закордонних справ РФ надає громадянам країни можливість стати військовим льотчиком, якщо після 9 класу піти в школу при міністерстві. Безумовно, робота військового льотчика — це служба в Збройних Силах, з усіма великою кількістю прав, пільг та обов’язків військовослужбовця.

 • . 2

  У громадян, які обрали шлях льотчика, часто виникає питання, як стати пілотом пасажирського літака. Найчастіше такий шанс дається випускникам, які закінчують протягом п’яти років в льотних училищах і академії цивільної авіації. Однак крім офіційного навчання є можливість відучитися на льотчика в аероклубах. У кожному разі, громадянину можуть довірити перевозити пасажирів у тому випадку, якщо у нього є стаж керування повітряним транспортним засобом. Кожна авіакомпанія пред’являє у ставленні до льотчику свої вимоги з приводу годин польоту і наземної підготовки.

 • . 3

  Якщо цікавить питання про те, як стати пілотом військової авіації, то таку можливість можуть отримати особи старше 18 років. Спочатку — вступ до навчального закладу МО РФ, тільки після медичного огляду. Медицинс перевірка включає в себе в тому числі психоневрологічну і наркологічну експертизу. Якщо потенційний пілот не відповідає хоча б одній медичному вимогу, то йому відмовлять у доступі до польотів. Унаслідок того, що дана посада пов’язана з величезною відповідальністю за людські життя. Думаючи, як отримати посвідчення пілота, необхідно це пам’ятати.

 • . 4

  До того, як отримати свідоцтво пілота, потрібно уточнити процес видачі свідоцтва. Громадянин регулярно проходить курси підготовки і перепідготовки. Після таких курсів громадянину доведеться здати іспити, які підтвердять його вміння керувати повітряним судном. Після успішно складеного іспиту екзаменований отримає свідоцтво про управління конкретним видом повітряного корабля. Всі ті громадяни, які вирішили отримати свідоцтво і керувати літаком, повинні мати розвинену реакцію і інтуїцію, тому що доведеться планувати політ постійно і управляти польотом навіть в екстрених ситуаціях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :