Як стати хорошими батьками і домогтися поваги дитини?

як стати хорошими батьками і домогтися поваги дитини?

Вам знадобиться
 • Бажання щось поміняти у своєму житті
 • Лідерські якості та здібності
Інструкція
 • . 1

  Основними відносинами в родині повинні бути подружні. Ваші діти повинні бачити щирість у прояві ваших почуттів і турботу своїх батьків один до одного. Факт появи в сім’ї дитини анітрохи не повинен вплинути на стосунки подружжя, вони завжди повинні залишатися для вас на першому місці — піклуйтеся про відносини з чоловіком також ретельно і педантично, як ви робили це в передвесільний період і весь той час вашого заміжжя, яке передувало появі нового члена в сім’ї. Ніжні і щирі відносини з чоловіком — запорука того, що ваші діти, постійно спостерігаючи вашу поведінку, будуть брати з вас приклад.

 • . 2

  Якщо ви є самотньою мамою, то вам варто знайти собі час для власних інтересів і хобі, розширити коло своїх друзів. Одним словом, зробіть так, щоб ваші діти зрозуміли, що ви не обмежуєте себе тільки їх проблемами та бажаннями, у вас є і власні інтереси, яким ви приділяєте певну кількість часу. Побачивши, що ваше життя не крутиться виключно навколо них, вони почнуть поважати вас, і цінувати час, який ви проводите разом. Таким чином, ви покажете дитині, що ви не збираєтеся бігти до нього на перший поклик і виконувати всі його вимоги.

 • . 3

  Нехай ваше слово буде законом! Ви не тільки можете, але й повинні вказувати дитині, що йому дозволяється робити, а що ні. У такому випадку діти повинні однозначно розуміти, що ваше рішення остаточно, і ніякими вмовляннями вас не переконати. Якщо ви відчуваєте деякі труднощі, відмовляючи своїй дитині, то попрактикуйтесь в цьому перед дзеркалом. Ви повинні чітко усвідомлювати те, що тільки ви і ваш чоловік маєте повноваження встановлювати якісь правила, а дитина повинна підкорятися. Але при цьому не варто перегинати палицю і вводити в сім’ю тиранію.

 • . 4

  Виділіть час для себе. Не варто дозволяти дітям крутитися навколо себе всі дні безперервно, крім, зрозуміло, тез випадків, коли вони дійсно в вас потребують — під час хвороби, важких емоційних переживань і так далі. Досягаючи трирічного віку, діти цілком здатні розуміти, що вам потрібно час для себе — ви хочете посидіти в тиші, а вони не повинні в цей час лізти до вас з вимогою пограти. Також радимо вам заборонити дітям входити вашу спальню (за вашим запрошенням вони, звичайно ж, зможуть зайти), і тоді спальна кімната стане для вас і вашого чоловіка тихою гаванню, де ви зможете відпочити, коли втомитеся.

 • . 5

  Будьте для своїх дітей люблячим і мудрим керівником: ви поки є центром їх невеликий Всесвіту, і вони потребують ваших настановах і вказівках.

 • . 6

  Повертаючись до одного з перших рад, підтримуйте вогонь вашої любові з чоловіком. Нехай з роками він стає тільки яскравіше, і тоді вам легко і приємно буде залишитися вдвох, коли діти виростуть і покинуть ваш будинок. Для них, в свою чергу, ви станете зразком здорових подружніх відносин, і стаючи старше, вони будуть знати, що хочуть від своїх майбутніх партнерів. А це і є кінцевою метою процесу виховання дітей.

 • . 7

  Поради: Приступити до виконання вищеописаного плану слід якнайскоріше! Якщо ж ваші діти вже відносно дорослі, то, можливо, процес піде не такими швидкими темпами, як би вам хотілося. Пам’ятайте, що ключ до успіху в процесі виховання дитини — це сталість, тому раз і назавжди встановіть певні правила і дотримуйтесь їх виконання у всіх життєвих ситуаціях. Не бійтеся бути жорстким зі своїми дітьми — вони не такі чутливі, як вам здається, тим більше, це робиться їм на благо. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :