Як ставити і досягати мети?

як ставити і досягати мети ?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Папір
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Встановити цілі легко. Але ще легше від них відмовлятися або упускати. Просто думати про мету не допоможе вам досягти її. Є ряд факторів, які слід враховувати при постановці цілей і при спробі їх досягнення. Ось деякі з порад, які допоможуть дізнатися, як ставити і досягати мети. Прийміть тверде рішення. Насправді все в силі волі.

 • . 2

  Тому, перед встановленням будь-яких цілей, будь то мети, пов’язаної з кар’єрою або просто особисті цілі, переконайтеся, що ви приймаєте тверде рішення в розумі, що б не трапилося, ви будите дотримуватися їх. Твердо вирішите, що ви не будете забувати про них, поки ви їх не досягнете. Ще одним хорошим засобом, як досягти поставленої мети, це поставити пріоритет у цілях.

 • . 3

  Ваші цілі повинні бути синхронізовані з тим, де ви бачите себе з часом попереду. Вони повинні бути синхронізовані з вашими пріоритетами. Мати довгострокові цілі, не погано, але спочатку ви повинні взяти до уваги вашу нинішню ситуацію і те, де точно ви не в змозі щось поліпшити. Так ви встановите мети і позбавитеся від безпосередніх перешкод, що в підсумку забезпечить поступовий прогрес.

 • . 4

  Запишіть свої цілі на папері і розмістіть їх де-небудь, де вони зможуть нагадати вам кожен день, що ви повинні їх дотримуватися. Це ефективний метод, як зосередитися на меті. Якщо ви думаєте, що ви не можете втратити з уваги ваші цілі, то вам не обов’язково щось записувати. Але якщо є найменший шанс, що ви будете втрачати їх з виду, то краще, щоб вони були записані і ви могли дивитися на них кожен день.

 • . 5

  Зробіть план дій. Отже, ви встановили мети, і тепер ви все готово, щоб почати працювати в напрямку їх досягнення. Перший крок — зробити план дій. Відслідковувати прогрес надзвичайно важливо. Якщо ви не відслідковувати прогрес, ви не зрозумієте, чи перебуваєте ви на правильному шляху.

 • . 6

  Відстежувати ваші успіхи потрібно регулярно, щодня. Залучайте інших. Це завжди добре, коли ви будите залучати інших в процесі постановки і досягнення цілей. Візьміть рада, коли це необхідно. І не треба бути жорстким. Є люди, які в певній галузі краще. Їх пропозиції завжди цінні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :