Як ставиться церква до кремації?

як ставиться церква до кремації ?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Знання біблійних канонів
 • Необхідно
Інструкція
 • . 1

  Велику поширеність в розвинених країнах набула кремація тіла померлого. У нашій країні так само вже почали надавати послуги кремації. Особливо це актуально для великих міст. Ведеться активна агітація, яка схиляє людей до думки, що кремація краще, ніж звичайне поховання. Багато хто прагне знати, як церква ставиться до кремації, що б бути впевненими, що вони не чинять гріха, віддаючи рідним кремувати.

 • . 2

  Церква в цьому питанні зайняла певну позицію, яка не може бути сприйнята двояко. Церква вважає, що кремація це гріх. Обгрунтовуючи це тим, що Ісус Христос після своєї смерті був похований, так як це прийнято зараз, його поклали в труну. Тому ніяких варіантів в даному питанні немає, церква займає стійку позицію щодо кремації.

 • . 3

  Ставлення церкви до кремації негативне і цими принципами керуються всі віруючі люди. Є різниця в тому, висловлюєте ви бажання бути кремацію за життя чи ні. Якщо ви не бажали після смерті бути піддано кремації, а ваші рідні вирішили по іншому, то гріх за кремацію тебе беруть на себе родичі або ті люди, які вирішили так вчинити з тілом.

 • . 4

  Якщо ж ви за життя заповідали своїм близьким людям кремувати вас, і вам потрібно знати, як ставиться церква до кремації, то церква вважає це великим усвідомленим гріхом, який людина сама кладе на свої плечі. Але є свої нюанси, якщо ви обираєте кремацію тільки тому, що не знаєте всіх подробиць і ставлення церкви, то це гріх, але не такий великий. Якщо ж ви дане рішення приймали після довгих роздумів, як прояв НЕ вірування, про це тяжкий гріх.

 • . 5

  Якщо людина шанує церква, поважає її канони, то він ніколи не вибере кремацію, як спосіб поховання, і залишиться вірним православним традиціям, які мають на увазі поховання покійного в труні. Ні хто не знає, що чекає людей попереду, але якщо ви дбаєте про життя в потойбічному світі, то кремацію обирати не варто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :