Як стерилізувати дитячі пляшечки в мікрохвильовці?

як стерилізувати дитячі пляшечки в мікрохвильовці?

Вам знадобиться
 • Стерилізатор
 • Мікрохвильова піч
Інструкція
 • . 1

  Знати те, як стерилізувати дитячі пляшечки в мікрохвильовці, безумовно необхідно, оскільки це один з найголовніших етапів у догляді за малюком. Сьогодні можна без особливої праці проводити стерилізацію дитячої пляшечки, застосовуючи при тому не один метод. Для стерилізації в мікрохвильовці необхідно наступне: ємність з налитої водою, стерилізатор, спеціальні таблетки (антисептики), і, звичайно ж, наявність мікрохвильової печі.

 • . 2

  В принципі, існує кілька способів того, як стерилізувати пляшечки. Звичайний класичний варіант — це стерилізація їх за допомогою окропу. Саме так робили наші мами і бабусі. Спосіб хоч і давній, але тим не менш практичний. Тут все елементарно: просто потрібно всі необхідні для цього атрибути (пляшечки, соски, різні брязкальця і іграшки) зібрати, а потім гарненько помити у теплій воді, обов’язково не забуваючи про шматочку мила. Це потрібно для повного видалення всіх забруднень. Потім сполоснути. Потім налиту в ємність воду довести до кипіння. Після цього, поетапно опустити кожен предмет в закипілий водний розчин, і почекати від трьох до п’яти хвилин, потім витягнути їх і перевернути зворотною стороною, почекати, поки всі предмети охолонуть, і лише потім застосовувати їх.

 • . 3

  Наступний спосіб — це простерилізувати дитячі пляшечки і всі дитячі предмети за допомогою парового електричного стерилізатора. Для цього слід наповнити його такою кількістю води, яке зазначено в його вкладиші, потім включити і встановити всередину дитячі атрибути. Взагалі необхідний час — це десять хвилин і не більше. Для економії часу, даний апарат влаштований таким чином, що в ньому поміщаються від шести до восьми пляшечок за одне використання.

 • . 4

  Далі слід дуже актуальне питання: як стерилізувати пляшечки вмікроволновке. Для цього необхідна наявність спеціальної скляного посуду для мікрохвильової печі, яку слід наповнити холодною водою і встановити в даній ємності всі дитячі пляшечки, а далі помістити їх в пристрій під назвою мікрохвильова піч, перед цим відрегулювавши найбільшу потужність. Потім засікти час (приблизно від шести до восьми хвилинок) і витягти їх. Також можна застосувати стерилізатор, спеціально призначений для подібних цілей, який працює на пару. Аналогічним способом помістити всередину нього дитячі атрибути, потрібно також мікрохвильовка, на якій потрібно встановити правильна потужність (це має бути зазначено в інструкції).

 • . 5

  Даний процес можна здійснювати з дитячими пляшечками навіть у холодній воді. Тут все досить просто: слід придбати спеціальні антисептики і висипати їх у водний розчин (холодний), і почекати, поки вони повністю розчиняться. Пляшечки повинні бути занурені у воду. Тривалість цієї процедури — від півгодини (плюс десять хвилинок). Такий розчин дозволяє зберігати дитячу пляшечку не більше одного дня. У разі експлуатації стерилізатора, що працює на пару, в процесі вилучення дитячих приладдя, слід бути дуже акуратним, оскільки існує ймовірність отримати опік.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :