Як стикувати пластикові панелі?

як стикувати пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Пластик, степлер
 • Скоби
 • Канцелярський ніж
Інструкція
 • . 1

  У більшості випадків при оздоблювальних роботах застосовується пластик. Цей вид обробки є самим довговічним і надійним. Перед тим, як приступити до роботи, слід розглянути, як стикувати пластикові панелі. Кожна смужка пластика має з одного боку паз, а з іншого боку гребінь. Тому при з’єднанні особливо возитися не доводиться.

 • . 2

  Спочатку пластик ріжеться за розмірами, після чого пристрілюється степлером до заздалегідь підготовленим рейкам. Одна сторона пластика має гребінь, який і вставляється в паз вже прибитою панелі. Далі край вставленого пластику кріпиться скобою. Розглядаючи питання, як розібрати пластикові панелі, можна прийти до висновку, що весь демонтаж здійснюється також, як монтаж. Тільки всі дії відбуваються в зворотному напрямку. Слід виконувати роботу по черзі, знімаючи по одній панелі пластика.

 • . 3

  Спочатку витягуються скоби з останньою закріпленої смуги. Після чого вільним рухом рук пластик висмикується з паза. Далі слід виконати цю роботу також з іншими панелями. Якщо мова зачіпає установку пластика, а питання вказує на те, як зігнути пластикову панель, то для цього всього лише необхідно мати канцелярський ніж. Завдяки йому і виконується заздалегідь продуманий вигин пластику по всій його довжині.

 • . 4

  Наприклад, потрібно закрити кут, при цьому не створюючи зайвий рез. Сам пластик виготовлений у вигляді двох площин і невеликих перемичок всередині. Тому досить прорізати задню сторону пластика і зігнути його з боку особи. Це виконується дуже просто і не вимагає зусиль. Якщо питання вказує на те, як вставити останню пластикову панель, то для цього всього лише потрібно ель-подібна планка. вона кріпиться на край стіни і має вигляд літери П. Остання панель підганяється за розміром з розрахунком замків.

 • . 5

  Після цього один край пластику вставляється в паз, а другий потрібно вставити в заздалегідь прибиту планку. Для цього буде потрібно трохи зусилля і спритності пальців. Що стосується питання, як пофарбувати пластикові панелі, то слід врахувати що пластик не піддається звичайним фарбам. Точніше сказати, пластик не призначений для фарбування. Але при бажанні можна здійснити мрію і прогрунтувати акриловою грунтовкою, після чого нанести фарбу на основі акрилу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :