Як стрес впливає на людину: спокій, тільки спокій

як стрес впливає на людину : спокій, тільки спокій

Вам знадобиться
 • Спокійна музика
 • Хороша книга
 • Розслаблююча ванна
Інструкція
 • . 1

  Життя швидкоплинне, але, на жаль, людина це починає розуміти або в похилому віці, або вирушаючи в інший світ, так і не пізнавши цієї простої істини. Щоденні турботи спонукають його поспішати, вирішуючи на ходу безліч питань: великих і маленьких, своїх і чужих, переживати за сім’ю, дітей, родичів, особисте життя. За браком часу йому ніколи вранці спокійно випити чашечку кави, повноцінно пообідати й умиротворено повечеряти.

 • . 2

  Від великої кількості зовнішніх подразників організм змушений захищатися, проявляючи природну реакцію — стрес. Щоб уникнути її наслідків, необхідно знати, як стрес впливає на людину, і як його можна запобігти?

 • . 3

  Ознаками стресу є зниження концентрації уваги і пам’яті, в результаті чого людина стає аппатічен до навколишнього, зникає бажання і прагнення до намічених цілей, відбувається наростання внутрішньої суєти, душевного дискомфорту, приймаються необдумані рішення, які тягнуть за собою безліч проблем. Крім цього виникають головні болі, спостерігається хронічне недосипання і, як наслідок, загальна стомлюваність організму.

 • . 4

  Розробка плану, спрямованого на усунення небажаної ситуації, поверне мозок до звичної діяльності. Вибір оптимальної моделі поведінки дозволить повністю вийти зі скрутного становища. Найдієвішим способом, який сприяє тому, як швидко зняти стрес, є інтенсивні фізичні навантаження (заняття спортом або трудовою діяльністю).

 • . 5

  Під час стресу вивільняється дуже потужний потік енергії, яку в жодному разі не можна придушувати. Організм вимагає навантаження, тому необхідно дати її по максимуму, тільки так він в лічені секунди відновить працездатність. Поради психологів про те, як зняти нервовий стрес, застужівают уваги. Ці методи виражаються і в емоційних, і в фізичних дейсвий. Медитація, зміна обстановки, розгадування головоломок, рішення математичних чи інтелектуальних завдань, спів, прогулянка, розслаблююча ванна, плач, вияв вдячності — це не повний перелік способів, які повертають організм до звичної діяльності.

 • . 6

  Крім того глибоке дихання, заняття йогою, правильне харчування, гігієна сну і навіть посмішка приносять величезну користь і підкажуть, як відновитися після стресу. До речі, про користь посмішки: вона надає благотворну дію на організм в цілому. При її безпосередньої участі кров насичується киснем, збільшується її приплив до органів, артерії розширюються, відбувається інтенсивне спалювання калорій.

 • . 7

  Ці діючі методики, які вчать, як протистояти стресу, сьогодні дуже актуальні. Слід пам’ятати, що паніка і страх в стресових ситуаціях поглинають енергію і блокують думка. Насамперед, потрібно заспокоїтися і зрозуміти, що сталося, розглянути трапилося подія в різних ракурсах, проаналізувати, що воно собою являє і на скільки це серйозно.

 • . 8

  Які б методи не обиралися, потрібно намагатися не допускати в своє життя стресові ситуації, вчасно зупинятися, щоб, виїхавши одного разу на природу після напруженого трудового тижня, людина могла протягнути руки до неба і привселюдно вимовити : «Привіт, світ! Я знову з тобою! »

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :