Як стрибати на роликах?

як стрибати на роликах?

Вам знадобиться
 • Спосіб життя
 • Ролики
 • Стрибки
Інструкція
 • . 1

  Якщо зовсім не знати чим зайнятися, вести малорухливий спосіб життя, сидіти годинами за комп’ютером або просто валятися на дивані і цілими днями дивитися телевізор, то терміново потрібно вчитися чомусь новому, підкорювати вершини. Катання на роликах є одним з найпопулярніших видів розваги і підтримки фізичної форми. Це дуже хороший метод не тільки цікаво провести час, але і досить швидко перетнути необхідну відстань, не витрачаючи при цьому гроші на бензин для машини або на громадський транспорт. Мабуть сьогоднішня стаття буде найбільш цікава людям, які вже знають як кататися на роликах.

 • . 2

  Часто доводиться стикатися з подоланням якогось перешкоди на шляху, адже дорога не завжди рівна і гладка. Для того щоб з легкістю їх долати потрібно навчитися робити стрибки на роликових ковзанах. Попередження: це не зовсім просто, як здається. Тому приводитися інструкція, в якій детально викладено, як навчитися стрибків на роликах, при цьому залишитися цілим і неушкодженим.

 • . 3

  Інструкція: спочатку потрібно надягти шолом, наколінники і налокітники. Завжди пам’ятати, що ролики міцно — міцно прив’язані, тому приземлення — найважливіше і найскладніше в цій справі. Потрібно потренуватися виконати стрибки на місці. Для цього необхідно зігнути ноги в колінах (злегка), потім різко розігнути і зробити стрибок. Як стрибати на роликах, щоб приземлення вийшло м’яким і точним? Потрібно намагатися встановлювати ноги в напівзігнутому стані. Приземляючись, завжди тримати одну ногу трохи далі інший. Цим можна убезпечитися від падіння назад. Щоб збільшити амплітуду стрибка можна використовувати рампи і трампліни, але не потрібно розслаблятися навіть тоді, коли відчувається впевненість у вмінні здійснювати такі стрибки.

 • . 4

  Завжди потрібно пам’ятати, що навіть один неправильний рух і серйозна трамва забезпечена, і не дай бог звичайно, ще й тривале лікування, не потрібно спокушатися і забувати, що безпека найважливіше!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :