Як стригти машинкою хлопчика: особливості дитячих стрижок

як стригти машинкою хлопчика: особливості дитячих стрижок

Вам знадобиться
 • Машинка для стіржкі
 • Гребінець
 • Ножиці з тупими кінцями
Інструкція
 • . 1

  Першу стрижку дитини рекомендується провести самостійно вдома, так як малюк буде почувати себе набагато спокійніше, а незнайома обстановка перукарні, може серйозно розхвилювати дитини. Для того, щоб підстригти малюка самостійно необхідно знати, як стригти машинкою хлопчика. Таким чином можна буде зробити стрижку будинку і не знадобиться викликати додому майстра або йти з дитиною в перукарню, де він може почати сільнонервнічать і процес стрижки перетвориться на знущання над малюком.

 • . 2

  Отже, для початку необхідно визначитися з довжиною стрижки. Потім береться машинка і встановлюється спеціальна насадка на максимальну висоту (найчастіше це 12 або 15 міліметрів). Щоб малюк не нервував, його можна посадити на коліна до батька, а саму стрижку перетворити на захоплюючу гру, щоб дитина не злякався. Під час стрижки можна включити улюблений мультфільм. Також можна сісти з дитиною перед великим дзеркалом, щоб він міг спостерігати за всіма виконуваними маніпуляціями. Головне, бути на сто відсотків в собі впевненими, навіть у тому випадку, якщо це перша в житті стрижка, так як діти дуже чуйно сприймають тривогу і самі починають нервувати. Знаючи, як стригти «подмашінку» можна провести стрижку самостійно.

 • . 3

  Починати стригти треба саме з потилиці, при цьому кожне пасмо необхідно піднімати за допомогою гребінця, щоб вони не плуталися в машинці. Насадку треба тримати таким чином, щоб вона щільно прилягала до голови, але тільки не під кутом. Необхідно поступово переходити до стрижки області скронь, після чого підстригається тім’яна зона. У результаті цих маніпуляцій повинен вийти рівний зріз по всій дитячій голові. При бажанні можна зробити невелику окантовку. Освоївши техніку дитячої стрижки, не виникне питання, як стригти кошкумашінкой.

 • . 4

  Також багатьом мама буде цікаво дізнатися, як стригти чубок машинкою. Для стрижки можна використовувати насадку на 6 або 9 міліметрів, якій обробляється нижня частина стрижки, при цьому необхідно заздалегідь визначити чіткі межі переходу. Отже, в тому місці, де планується зробити перехід, необхідно виводити саму машинку з легким закругленням, тобто нахиляти під невеликим кутом до голови, щоб не було дуже чіткої межі. Як тільки малюк трохи підросте, багатьом мама буде цікаво дізнатися, як стригти напівбокс машинкою. Адже з віком дитини повинна змінюватися і стрижка, щоб і малюк не відставав від модних віянь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :