Як стригти овець ножицями?

як стригти овець ножицями?

Вам знадобиться
 • Машинка
 • Ножиці
 • Мішок
Інструкція
 • . 1

  Така галузь тваринництва як вівчарство з кожним роком набирає обертів. Крім м’яса, вівця може дати шерсть — це і є основна цінність цієї тварини. Щоб отримати дохід від своєї діяльності, початківці фермери задаються питанням — як стригти овець? Чи робити це за допомогою ножиць або застосувати більш сучасний агрегат — машинку? Ножиці — це перевірений метод, тому люди старого гарту частіше використовують цей предмет. Щоб постригти вівцю, її шерсть потрібно очистити від бруду. Спочатку відрізають шерсть в самих проблемних місцях — близько вимені, стегна і т. д. Потім звільняють вівцю від решти вовни.

 • . 2

  Більш безпечний інструмент для стрижки овець — це машинка. Але і з нею потрібно повозитися! Про те, як стригти овець машинкою, існує ціла наука. Під час стрижки машинку потрібно тримати в одній руці, а інший натягувати шкіру. Перший етап — зістригти шерсть зі спини і боків. Це досить просто. Найскладніше почнеться, коли потрібно буде зістригати шерсть з ніг і інших незручних місць.

 • . 3

  Щоб вовни було багато і тварина завжди залишалося здоровим і щасливим, потрібно правильно їх вигулювати. Як пасти овець? З чого починати? — Ось 2 питання, які мучать фермерів. У перший час овець потрібно відпускати на не дуже довгий час. Їм потрібно звикнути. Далі, поступово збільшуйте кількість часу, проведеного на вулиці. Вівці дуже погано переносять спеку, тому пасти їх потрібно часто, але мало за часом. Вівці — стадні тварини, і якщо знайти «ватажка», то буде легше контролювати все стадо, т. к. керуючи тільки одним тваринам, можна управляти всіма.

 • . 4

  Про те, як вирощувати овець, щоб вони залишалися здоровими, знає кожен поважаючий себе фермер. По-перше, потрібно зробити всі необхідні аналізи і щеплення, щоб відразу захистити хвору тварину від здорових, якщо таке є. Вони дуже люблять гуляти, але не переносять спеку, тому вдень їх краще не пасти. Правильне і збалансоване харчування також важливо.

 • . 5

  Про те, як правильно доглядати за вівцями, навіть написані книги! Але практика не замінить ніякого посібники. Зрозуміло, що прогулянка і корм дуже важливі. Але щоб шерсть не втрачала свої якості і залишалася в товарному вигляді, за нею потрібно ретельно доглядати. Овець потрібно іноді мити, причісувати і навіть робити масажі! Такий відхід буде сприяти тому, що шерсть буде рости швидше, і тому, що саме волокно буде якісніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :