Як стріляти з рогатки добре?

як стріляти з рогатки добре ?

Вам знадобиться
 • Рогатка
 • Інструкція з виготовлення рогатки
 • Правила стрільби з рогатки
Інструкція
 • . 1

  Рогатка — один із символів дитинства, а стрільба з неї особливо актуальна серед розваг хлопчиків. Але це не тільки нешкідливі гри у дворі, а й розбите скло вікна сусіда, та виклики батьків до школи. Багато хто вважає цю річ несерйозною, але хіба сварки з сусідом можна вважати несерйозними? Тому потрібно не тільки вміти правильно змайструвати рогатку, а й навчитися добре стріляти, щоб уникнути інцидентів промаху і попадання у вікна. Саме виготовлення рогатки нагадує якийсь ритуал у хлопців. Змайструвати її досить просто, а якщо ще й добре це зробити, то згодом вона зможе стати предметом заздрості друзів, а її володар — справжнім професіоналом справи.

 • . 2

  Як зробити рогатку? Досить просто. Для цього вирізається Y-подібна гілка потрібного розміру. Її потрібно очистити від кори, трохи підсушити, зробити невеликі надрізи для кріплення гуми. Довжина ручки вибирається на дотик. Гумку найкраще кріпити за допомогою іншої тонкої гумки. Перед використанням слід перевірити рогатку на безпеку. Насчет породи дерева, з якого краще вирізати рогатку — це не має особливого значення, просто варто пам’ятати, що гілку краще вирізати взимку, тоді в ній мінімальна кількість вологи.

 • . 3

  Після виготовлення цього нехитрого предмета виникає ще одне питання: як стріляти з рогатки? І не просто стріляти, а стріляти добре. У цій справі потрібно проявити максимальну обережність. Гумка може обірватися в будь-який момент, тому не варто прикладати рогатку до очей. Оптимальний варіант — фіксування близько вилиці. Розрізняють два методи правильного утримання рогатки: горизонтальний і вертикальний. Як правило, найчастіше використовують перший метод. Тут площину, яка задана снарядом і кріпленням гуми, знаходиться в горизонтальному положенні. Так простіше контролювати натяг гумок. І рогатку тримати зручно, і прицілюватися вельми нескладно. Так що, вдалою стрільби!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :