Як стримати сльози від образи?

як стримати сльози від образи ?

Вам знадобиться
 • Уява
 • Поради психолога
Інструкція
 • . 1

  Людина — істота емоційна, йому властиво виявляти почуття і реагувати на психологічні подразники. Проте кожна особистість по-різному сприймає дійсність — хтось не вміє приховувати своїх емоцій і плаче з приводу, а у когось очі залишаються сухими навіть у найскладніших життєвих ситуаціях. Часто занадто чутливі люди сприймають сльози як знак слабкості, вразливості і мріють позбутися цього «пороку». Поговоримо про те, як навчитися стримувати сльози і чи дійсно потрібно це робити.

 • . 2

  Досвідчені психологи рекомендують застосовувати деякі нехитрі прийоми, які допомагають відволіктися від дратівливого чинника, тим самим запобігти власний емоційний розлад. Отже, як стримати сльози в стресовій ситуації? Рекомендується перемикати свої думки на який-небудь інший незначне питання. Наприклад, спробувати згадати рядки з відомих віршів, дні народження друзів і родичів, подумки повторити таблицю множення, порахувати птахів, що сидять на гілці за вікном, і т. п.

 • . 3

  Всім відома народна мудрість, яка говорить, що найкращий захист — це напад. Чому б не перестати жаліти себе, а почати відповідні дії, які допоможуть вирішити завдання як позбутися від сліз. Під час сварки слід просто подумати про те, що змушує співрозмовника так поводитися? Може бути, у нього проблеми в особистому житті, він нещасний або страждає психологічним розладом. Також можна подумки уявити кривдника в безглуздому вбранні або неприродному вигляді — у клоунському костюмі або у вигляді жаби, наприклад.

 • . 4

  Занадто чутливі дівчата часто переживають і за своїх нарождению дітей, що знаходяться в утробі, і замислюються про те, як сльози впливають на вагітність. Природно, малюк почуває мамине занепокоєння і її пригнічений настрій, тому жінкам в положенні особливо варто захистити себе від негативних емоцій. У цьому випадку психологи рекомендують просто йти від конфлікту — в прямому сенсі, залишити приміщення, в якому присутній подразник без будь-яких пояснень і зайнятися приємними справами — пройти по дитячих магазинах, з’їсти улюблений десерт в кафе, подивитися комедійний фільм.

 • . 5

  Перш ніж шукати спосіб позбутися від сліз, варто задуматися — а чи дійсно це необхідно? Адже завдяки плачу, вчиняється емоційна розрядка, приходить полегшення. Бути може, це кривдникам потрібно задуматися про те, як викликати сльози у себе, щоб не псувати життя оточуючим? Не потрібно займатися самобичуванням, краще дати вихід негативу за допомогою сліз, ніж іншими способами. Однак якщо зайва сльозливість заважає жити і відчувати себе повноцінною людиною, то краще звернутися до психолога, а також перевірити здоров’я нервової та ендокринної системи — може бути вся справа в надлишку гормонів?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :