Як стрижуть перукарі: секрети професії

як стрижуть перукарі: секрети професії

Вам знадобиться
 • Доступ в інтернет
 • Принтер
 • Ножиці
 • Журнали
Інструкція
 • . 1

  Перед походом в салон, можна поцікавитися, як стрижуть перукарі. На youtube і інших інтернет-ресурсах є достатня кількість необхідної інформації. Наприклад, різні відео, серед яких можна знайти не тільки зачіску, але і покрокові інструкції для її виконання. Тепер, коли майбутня зачіска обрана, необхідно зрозуміти, як пояснити перукареві стрижку, щоб полегшити його роботу і постаратися домогтися очікуваного результату.

 • . 2

  Насамперед, бажано роздрукувати картинку з сподобалася моделлю або вирізати її з журналу. Не варто соромитися вказувати майстру на те, що подобається, адже ходити з новою зачіскою доведеться не один день. Варто інколи згадувати, що перукарів, які навчалися в спеціальних школах або навіть університетах, навчають розбиратися в типах осіб, тому, не варто відкидати поради професіонала, адже не кожен клієнт представляє, як працюють перукарі і з яким багажем знань вони підходять до справи. Якщо здатність читати думки не завжди доступна, доведеться користуватися іншими методами, щоб розібратися, як вибрати перукаря. Найпростіший і перевірений спосіб, так зване «сарафанне радіо».

 • . 3

  У всіх напевно є друзі і знайомі, які віддали перевагу певному майстрові. Варто придивитися, як виглядають їхні волосся відразу після походу в салон і вирішити, схожі чи уявлення про прекрасне. Також, можна знайти відгуки в інтернеті. Іноді, користувачі навіть діляться фотографіями, після яких не важко зрозуміти, як знайти хорошого перукаря. Дуже непросто підібрати професіонала, який умів би не тільки чути, але й вірно тлумачити слова і побажання клієнтів. Зазвичай, послуги таких фахівців коштують не дешево, але коштують витрачених коштів і часу на пошуки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :