Як створити герб родини?

як створити герб родини?

Вам знадобиться
 • Фарби
 • Щільний картон
 • Знання з геральдики
 • Інші приналежності для зображення
Інструкція
 • . 1

  Для початку треба відновити по можливості знання про власні предків. Якщо у вашій родині були аристократи, то ви маєте право на свій герб, і тоді процес створення його сильно полегшиться. Що таке герб родини? Геральдика асоціюється у багатьох з давно забутими часами. Дійсно. Багато традицій, якщо не втрачені, то стерлися з масової свідомості.

 • . 2

  Герб — це відмітний знак, який символізує вашу сім’ю, об’єднує всіх її членів. Тому у створенні герба повинні взяти участь всі дорослі і розсудливі люди. Саме сімейний рада повинна вирішити, як створити герб родини. Це об’єднає родину і зміцнить родинні зв’язки.

 • . 3

  Насамперед, треба вибрати зображення. Це повинен бути якийсь символічний малюнок, який об’єднує всіх членів сім’ї. Простіше тим, у кого в роду є сімейна династія, наприклад, лікарів чи сталеварів. Є сім’ї, в яких дуже яскраві, говорять прізвища. Проілюструвати таке прізвище на родинному гербі теж цілком допустимо.

 • . 4

  Найголовнішою частиною будь-якого герба є щит. Навколо нього розташовуються всі інші геральдичні елементи. Форма щита нічим не обмежена, і тому тут можна проявити фантазію і вибрати те, що подобається. Найпростіша форма — трикутна. Але тоді щит буде дуже невеликий, і багато на ньому не поміститься. Французька форма щита — майже прямокутник теж широко використовується в геральдиці.

 • . 5

  На щиті в старовину зображували меч. Якщо ви можете пояснити, чому саме меч на вашому гербі, можна приєднатися до славної традиції. Шолом зображується під щитом. Якщо ви високого походження (то, швидше за все, герб у вашого роду вже є), то шолом зображують золотим. Менш знатні роду мають на гербі срібні шоломи. Таким чином, шолом — символ знатності роду.

 • . 6

  Знизу від щита треба зробити платформу, на якій буде стояти ваш щит. Такий платформою може бути і острів в морі, і крижина, і дерев’яний постамент. Це якоюсь мірою теж символічно. З двох сторін від щита його підтримують щитодержателя. Це звичайно фігури казкових тварин та істот: грифони, єдинороги, леви. Іноді малюють фігуру ангела. Рідко, але буває, що це дві різні фігури.

 • . 7

  Це загальні правила геральдики, але зараз слідувати їм вкрай важко. Адже щит розташовували на своєму гербі лицарі. Для звичайної сім’ї краще підібрати таке поле, яке любить вся сім’я. Перед тим як робити герб родини, це буде треба вирішити спільно: машина? Музичні інструменти? Карта мандрівника або розкрита книга.

 • . 8

  На гербі можна умовно зобразити символи матері і батька, розділивши поле на дві частини. У самому низу герба треба написати ваш девіз. З цим-то вже проблем виникнути не повинно. Але краще, якщо цей девіз буде надихаючим на благородні справи, а не свідченням про любов до кока-колі. Герб родини треба виконати в кольорах, допустимих в геральдиці, і помістити на видне місце в будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :