Як створити ландшафтний дизайн на схилі?

як створити ландшафтний дизайн на схилі?

Вам знадобиться
 • Гірки та водоспади
 • Тераси
 • Рослини
Інструкція
 • . 1

  Створення гарного ландшафту на похилій ділянці є досить складним і трудомістким процесом. Для планування такої ділянки необхідні оригінальні ідеї та унікальні рішення. Відмінним способом оформлення похилій території є неповторна альпійська гірка. Це багатоступінчате споруда, тому схил ідеальне місце для гірки. Надзвичайно красиво виглядають на схилі квітники і клумби, які розташовані на різних рівнях. Така ділянка можна оформити каскадами і водоспадами. Будь-які водні споруди здатні прикрасити територію, а також освіжити ділянку. Створити неповторний ландшафтний дизайн допоможуть розарії, декоративні чагарники і плодові дерева, які необхідно розташувати на різній висоті.

 • . 2

  Дуже красиво виглядають різні тераси, які розташовані на схилі ділянки. Їх обов’язково потрібно обладнати системою водовідведення, яка необхідна для запобігання скупчування дощової води. Оформлення терасами відкриває широкі можливості для проведення озеленення різними декоративними насадженнями. Тераси захистять грунт від розмивання і зсувів, а також дозволять розділити територію на кілька зон. Зона може бути парадної і для відпочинку, а розташувати їх бажано на різних рівнях.

 • . 3

  Практичний ландшафтний дизайн на схилі оформляється ступенями і пандусами. Вони незамінні на крутому підйомі, так як значно полегшують пересування по ділянці. Похилу територію необхідно обладнати дренажною системою, щоб грунтові води і дощова вода відводилися від будівель і споруд. При оформленні ділянки на схилі необхідно приділити особливу увагу різним аксесуарам і декоративним деталям. Рослини потрібно вибирати з міцною кореневою системою, яка дозволить грунтовно зміцнити грунт. Це можуть бути туя, ялівець і різні їли. А шипшина, троянда і барбарис є чагарниками, які відмінно доповнять дизайн ділянки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :