Як створити образ з папки?

як створити образ з папки ?

Вам знадобиться
 • Створення образу з папки
 • Операції з папками
Інструкція
 • . 1

  Багатьом доводилося створювати завантажувальний диск Windows, але при цьому майже всі завжди стикалися з проблемою, як створити образ з папки, адже завантажувальні файли, як правило, лежать в папці, а для установки потрібен образ диска . Отже, для створення образу необхідно скористатися такими програмами, як alcohol 120 і nero. Кожна з них дасть можливість легко і просто створити образ з папки.

 • . 2

  Крім створення образу, може знадобитися інформація про те, як перейменувати папку мої документи. Для цього потрібно створити нову папку з необхідним ім’ям, потім зайти в її налаштування, які треба перейменувати, відкрити вкладку «розташування», натиснути «перемістити» і вибирати папку з потрібним назвою! Ось це і є відповідь на питання, який поряд із запитом «як створити мережеву папку» є одним з найбільш популярних серед початківців користувачів ПК. Часто запитують про те, як скинути в папку якісь файли. Це — найпростіша маніпуляція з усіх, які тільки можуть бути можливі, вона легше, ніж створити образ з папки. Для переміщення файлів з папки в папку, достатньо натиснути на нього правою кнопкою мишки, потім вибрати «вирізати», потім відкрити папку, натиснути правою кнопкою мишки і натиснути «вставити». От і все, більше нічого не потрібно.

 • . 3

  Існує ще один глобальне питання пошукових систем: як видалити папку від адміністратора? Всі знають, що кожен іноді хоче щось та видалити, поки про це не відає адміністратор. Але як же це зробити, якщо рівень доступу не дозволяє. Тут на допомогу приходить стара і добра програма unlocker. З її допомогою, ви можна дуже легко і просто розширити свої повноваження за комп’ютером і з легкістю видалити будь-яку папку. Якщо постійно підвищувати свій рівень знань в комп’ютерній області, то в кінці — решт можна стати майстром своєї справи, який здатний виконати абсолютно будь-яку операцію за ПК.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :