Як створити рок-групу початківцям музикантам?

як створити рок-групу початківцям музикантам?

Вам знадобиться
 • Гітара
 • Барабани
 • Мікрофон
Інструкція
 • . 1

  Кожному підлітку хочеться похвалитися тим, що він грає в рок-групі, причому наміри бувають досить серйозними, а ось причини, по яких не виходить організувати групу, виникають скрізь і всюди. Але як і багато іншого, для того щоб втілити мрію в реальність, треба вірити, сподіватися і старатися. Насамперед на шляху до створення групи і, можливо слави, є планування.

 • . 2

  Для того щоб скласти план і дізнатися, як створити рок-групу практично з нічого, потрібен один або два напарника, бажано, щоб вони були музикантами і надалі грали в групі. У компанії з двох, трьох осіб має бути продуманий весь план по створенню і подальшому просуванню групи. Також треба визначитися з тим, якою буде ця група.

 • . 3

  Може це будуть просто любителі рок-музики, що грають для себе, або, як мріють багато, це буде просунута рок-група, знаменита на весь світ. Перед тим як грати на рок-гітарі, належить багато справ і роботи. Не треба відразу сподіватися на славу, бо кошти не завжди себе виправдовують, але мріяти ніхто не забороняє.

 • . 4

  Далі необхідно визначитися зі стилем, який виконуватиме група. Стиль вибирається або по перевагах більшості учасників групи, або по аудиторії, на яку розраховує майбутня група. Визначившись із стилем, можна приступати до назви. Про те, як назвати групу, слід подумати грунтовно. Як говорить прислів’я: «як корабель назвеш, так він і попливе».

 • . 5

  Назва повинна бути не тільки красивим і співзвучним, воно також має безпосередньо відображати стиль виконання групи. Після назви необхідно визначитися з місцем репетицій. Як правило, це не становить великої праці. Це може бути простою гараж на околиці міста. Місце необхідно вибирати таким чином, щоб дістатися до нього не було проблематичним.

 • . 6

  Перед тим як стати рок-зіркою, необхідно визначитися зі складом. Склад групи спочатку не потрібно набирати великий — трьох, чотирьох чоловік буде цілком достатньо.

 • . 7

  Створення групи відразу змінить сприйняття колективу на цей стиль музики, так як рок впливає на людину досить швидко і ефективно. Слухати рок — одна справа, побувати на живому концерті — ще краще, але от грати в групі — це вершина всього. Після того як колектив створений, назва придумана, стиль визначений, можна приступати до написання пісень. Як правило, пісні придумує одна-дві людини, а от музику кожен підбирає під свій інструмент. Ось і весь секрет для того, щоб створити свою рок-групу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :