Як створити сімейний герб?

як створити сімейний герб?

Вам знадобиться
 • Геральдична література
 • Папір
 • Малювальні приналежності
Інструкція
 • . 1

  Вважається, що правильно створений герб родини оберігає і охороняє свого власника. Він є свого роду талісманом роду. Для того щоб правильно створити своє герб, Вам буде потрібно знати деякі правила. Як правило, основною фігурою герба є зображення щита.

 • . 2

  Внутрішнє, поки ще чистий простір зображеного щита називається полем герба. Поле герба може бути як одноколірним, так і складатися з декількох колірних варіацій. Крім того, існує розподіл поля герба на сектори. Вони можуть бути ліліевідние, клинчасті, шахові та деякі інші.

 • . 3

  З питання як створити сімейний герб можна ще сказати, що в геральдиці дуже важливе місце займають кольору, історично, всього їх використовується сім: в якості металевих кольорів використовуються тільки срібло і золото, а в якості емалі тільки чорний, блакитний, пурпурний, зелений і червоний. Необхідно сказати, що пурпурний колір використовується в гербах тільки для королівських династій.

 • . 4

  Ще одним з правил є те, що не можна накладати один на одного металеві кольори і емаль безпосередньо на емаль. Після того як Ви визначилися з вибором щита і його наступним поділом, можна приступати до вибору фігур, які будуть зображені на щиті. У їх якості можуть застосовуватися зображення будь-яких сфер діяльності, з якими пов’язана сім’я.

 • . 5

  Це можуть бути будь-які будівлі, тварини, знаряддя праці чи рослини. Розташування таких фігур на щиті також проводяться за спеціальними правилами геральдики. На кожному гербі повинен бути написаний девіз. Це може бути якась пам’ятна, важлива для вашої родини фраза. Така стрічка, як правило, розташовується знизу щита.

 • . 6

  Далі потрібно скласти опис герба словами. Це робиться для того, щоб прояснити значення фігур на щиті, оскільки одні й ті ж фігури можуть мати різне значення. Для складання опису також застосовуються певні правила, які описані у відповідній літературі з геральдики.

 • . 7

  Звичайно, питання як зробити сімейний герб вирішується так само і спеціальними програмами, які існують саме для малювання гербів. Але варто відзначити, що тоді герб втратить унікальність, оскільки там дуже обмежена бібліотека елементів і одні й ті ж картинки використовуються для складання різних родинних гербів.

 • . 8

  Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях геральдики, то найкращим варіантом буде звернутися до фахівців з виготовлення гербів. Як правило, Вам нададуть для заповнення анкету, на підставі якої будуть отримані висновки про риси вашого характеру, найбільш значимі події вашого життя або життя вашого сімейства.

 • . 9

  На підставі отриманих від вас даних з анкети, фахівець намалює зразок, який ви зможете відкоригувати, згідно вашим запитам і смакам. Слід зазначити, що можливо, Вам і не потрібно малювати новий герб. Поговоріть зі своїми старими родичами, підійміть архіви родини.

 • . 10

  Цілком ймовірно, що ваше сімейство вже має будь-якої герб, тобто ви і так вже є нащадком дворянського роду. Закони про ступеня споріднення, що визначають використання герба, вже давно забуті, так що ви цілком можете користуватися таким знайденим гербом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :