Як створити соціальну мережу, як вконтакте або краще?

як створити соціальну мережу, як вконтакте або краще?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Joomla 25
 • JomSocial
Інструкція
 • . 1

  Раніше створення соціальної мережі здавалося чимось неймовірно складним, а для багатьох і нездійсненним. Але технології програмування роблять такі великі кроки, що тепер кожному користувачеві доступна можливість створити свою особисту мережу для громадського користування або для обмеженого кола. Спочатку соціальні мережі і створювалися з тим розрахунком, що на них будуть сидіти тільки ті люди, яких цікавить обговорювана тема.

 • . 2

  Зараз багато розмов ходить про те, як створити соціальну мережу як вконтакте або навіть краще. Ця тема і критикується і обговорюється різними думками. Головним відповідь питанням є, питання про те для чого потрібна ще одна мережа вконтакте і хто буде сидіти на двох абсолютно однакових мережах? Це звичайно правильно, але є люди, у яких бажання мати свою соціальну мережу понад усе.

 • . 3

  Автор соціальної мережі в контакті Павло Дуров, не заперечив той факт, що ідея його соціальної мережі була списана з більш поширеною мережі «Facebook». Так як блокувати соціальні мережі, якщо всю необхідну інформацію можна знайти, не проводячи цілодобово в пошукових системах. Насправді немає сенсу відключати або блокувати ту чи іншу систему, так як ця залежність поширюється на весь інтернет і в разі нестачі того чи іншого джерела, завжди на заміну прийдуть інший.

 • . 4

  Створення своєї особистої соц. мережі в наш час не передбачає особливих складнощів. Але основна складність полягає в тому, щоб дізнатися, як налаштувати мережу через інтернет, так як соціальні мережі припускають велику базу даних, а це в свою чергу великий об’єм пам’яті на хостингу. Найпростішим способом мати свою особисту мережу в контакті, це завантажити готовий модуль, а точніше шаблон знаменитої мережі.

 • . 5

  Можливості такого готового шаблону не сильно обмежуються щодо оригіналу, але, тим не менш, вони існують. Встановивши даний шаблон на безкоштовний хостинг, кількість користувачів обмежуються автоматично. Виходячи їх цього, виникає питання, а як спілкуватися в мережі, якщо у вас в друзях двадцять або й того менше друзів.

 • . 6

  Є інший спосіб по створенню соціальної мережі для особистого користування або колективу з тими чи іншими інтересами. Існує додаток JomSocial, яке встановлюється на движок по створенню сайтів Joomla. Ця програма повністю може допомогти створити соціальну мережу по своєму смаку і подобою з тими чи іншими функціями. До того ж, модуль передбачає заміну шаблонів для більш яскравого зовнішнього вигляду.

 • . 7

  Користувач більше не буде задаватися питанням про те, як дізнатися ім’я мережі або визначити її параметри. Таку соціальну мережу не шкода буде викласти на платний хостинг, так як її індивідуальність може припускати наявність користувачів цікавляться в даній тематиці. Створення соціальних мереж, це дуже кропітка робота, так що якщо користувач не збирається надалі мати з неї якісь фінансові доходи, то таку затію краще відкласти. Але якщо бажання все ж таки існує, то користувач повинен приготуватися до первинних фінансових витрат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :