Як створити в майнкрафт (Minecraft) карту на виживання?

як створити в майнкрафт ( minecraft) карту на виживання?

Вам знадобиться
 • Гра майнкрафт
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  У сучасному світі UnrealEngine 3 і прямого прорахунку висвітлення феномен успішності Minecraft залишається загадкою навіть для його творців. Основною версією, що пояснює надприродний успіх майнкрафт, є практично абсолютна свобода дій, як на самоті, так і в режимі мультиплеєра. Крім того, нарочито примітивна візуальна складова не відволікає грою світла й тіні від самого ігрового процесу. У результаті в Minecraft з’являються копії знаменитих міст світу, і навіть обчислювальні машини, складені з блоків. Деякі предмети при з’єднанні перетворюються на нові, в Minecraftетот процес називається Крафтом. Сам процес гри побудований на руйнуванні блоків і Крафт з отриманих ресурсів різних предметів. Майнкрафт підтримує кілька режимів гри.

 • . 2

  В даний час доступні п’ять ігрових режимів: творчість, де ніщо не заважає створювати шедеври (як у фільмі «Початок»), виживання, де життя залежить від безлічі факторів, пригода, в якому можна взаємодіяти з оточенням за допомогою інструментів, хардкор, який, строго кажучи, не є окремим режимом, і спостереження, де свобода переміщення не обмежена нічим. Один з найбільш популярних режимів — виживання. У майнкрафт карти на виживання відрізняються від інших, в першу чергу, тим, що в цьому режимі гравцеві необхідно заповнювати шкали здоров’я, ситості і втоми. Також в режимі виживання доводиться відбиватися від атак агресивних мобів (керованих комп’ютером істот).

 • . 3

  Режим виживання передбачає також високий рівень уміння гравця Крафт різні предмети. Так, наприклад, в одній з найбільш популярних «вижівальних» карт — SkyBlock, на самому початку гравець отримує невеликий клаптик землі і скриня з невеликим набором компонентів. У таких умовах без хорошого вміння збирати кулю з, наприклад, палиці і бруду, вижити більше пари-трійки ігрових доби стає проблематично. Ще одним найпотужнішим плюсом майнкрафт є редаговані світу. За допомогою редакторів і розбудовників карт кожен може створити карту, найбільш повно задовольняє його запити. Всі інструменти, що дозволяють гравцям minecraft створювати карти діляться на чотири типи. Це побудовники карт, переглядачі та редактори вже існуючих карт, а також генератори карт.

 • . 4

  За допомогою генератора створення карти minecraftсводітся до завдання основних параметрів і натискання пари кнопок. Переглядачі та редактори відрізняються один від одного тільки можливістю редагування. Так, наприклад, переглядач Minutor дозволяє оглядати карту з будь-якої заданої висоти, відображаю при цьому всі блоки світу. А редактор дозволяє не просто розібратися в «анатомії» карти, а й змінити її пристрій на свій розсуд. Більш просунутих творців напевно зацікавлять можливості створення карти з нуля за допомогою будівника карт. На сьогоднішній день цей клас редакторів представлений найбільш широко, в ньому можна знайти і простенькі «конструктори» і повноцінні програмні оболонки, що дозволяють прописувати скрипти оточення на найглибшому рівні.

 • . 5

  Рейтинг «саморобних» карт ведеться в компанію-розробника Minecraft-MojangAB, кращі з них отримують широке поширення через каталоги карт. В інтернеті існує безліч сайтів повністю присвячених картками для майнкрафт. У великому інтернет співтоваристві minecraft кращі карти на виживання можна придбати в спеціалізованих магазинах. Західні гравці охоче купують продукцію польоту вітчизняного картографічного генія. Першим кроком для тих, хто хоче створити свою карту для виживання в світі minecraft, стане вибір світу. Майнкрафт, як відомо, пропонує своїм гравцям безліч редагованих світів на вибір. Крім вже існуючих, можна створити новий світ, проте в цьому випадку перетворити карту в популярну серед майнкрафтеров буде набагато складніше.

 • . 6

  Після вибору світу потрібно вибрати інструментарій, за допомогою якого проходитиме створення карт в майнкрафт, для чого пропонується безліч різних редакторів. Для карти на виживання добре підійде Мод TooManyItems 1. 4. 2, який дозволяє створювати необмежену кількість ресурсів просто клікаючи мишкою. Крім безпосередньо редактора згодиться така річ, як Mapper. Цей інструмент дозволяє переглядати світ мафнкрафт, не обтяжуючи себе тривалими прогулянками. Після всіх цих кроків політ творчості обмежується тільки фантазією і можливостями комп’ютера творця. Крім того, корисно передбачити для створюваної карти режим багатокористувацької гри. Це здорово підніме популярність карти.

 • . 7

  Адже набагато цікавіше виживати теплою компанією, ніж поодинці (історія оглушливого успіху DayZ тому підтвердженням). Прописати сценарії для навал мобів можна за допомогою інструментарію Cartograph, представленого в безлічі варіантів. Для самих просунутих творців підійде версія c 10 t, що представляє собою командний рядок і відкриває максимум можливостей для програмування подій у світі Minecraft. Більш доступним розумінню редактор робить графічний інтерфейс u 10 i, встановлюваний поверх версії c 10 t. Найбільш простим робота зі сценаріями стане з версією CartographG, підтримуючої більшість доступних оновлень і модов для Minecraft.

 • . 8

  У будь-якому випадку, при належному ступені посидючості і терпіння створити цікаву карту на виживання буде не надто складно. Найчастіше секрет успіху не в детально прописаному сценарії з великою кількістю різних несподіванок. Доказом тому — пріснопам’ятна карта SkyBlock, де окрім крихітного острівця з деревом і скринею взагалі нічого немає. Початківцям творцям карт для гри на виживання слід пам’ятати, що перші досліди мають бути максимально спрощеними, це мінімізує кількість можливих помилок, але не робить карту нудніше. Якщо карту можна пройти за дві-три години, це не означає, що робота не вдалася. Головне, якщо після цього її хочеться пройти ще раз десять.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :