Як створити затишок в квартирі?

як створити затишок у квартирі ?

Вам знадобиться
 • Визначити смак проживають у квартирі людей
 • Дізнатися їх звички
 • Звернути увагу на деталі і дрібниці в квартирі
Інструкція
 • . 1

  Чому в одному будинку, нехай навіть з самою шикарною обстановкою і дорогими меблями, ми відчуваємо себе якось незатишно, а інша квартирка, зі стареньким диваном представляється нам тихою і милою заплавою в бурхливому світі пристрастей і нам там тепло, затишно і абсолютно спокійно? Що таке затишок і чим він визначається? Насамперед, звичайно варто сказати, що для кожної людини затишок — сприйняття суто особиста. Адже найважливішою якістю затишного житла є максимальна його пристосованість до конкретної людини, його способу життя і його образу думок.

 • . 2

  Як створити затишок у тому чи іншому місці, залежить від того, яка людина або які люди там будуть перебувати, від їх смаків і звичок, виховання і помислів. Якщо ж ви хочете створити затишок у квартирі, то досить просто познайомитися і зрозуміти уклад і спосіб життя людей, які там проживають. Хтось готовий себе оточити квітами і тваринами. Комусь комфортно в порожній квартирі з білими стінами. А хтось і зовсім звик жити в бардаку і хаосі, знаходячи, однак, у цьому свій власний порядок, і думка про просторі і чистоті вселяє йому жах і невпевненість в собі.

 • . 3

  Але в цілому, є спільні та основні моменти, які допоможуть відповісти на питання, як створити затишок у квартирі. Сюди можна віднести не тільки загальне планування і обстановку приміщень. Це звичайно вкрай важливо, але не визначає загальний характер квартири. Швидше, затишок створюють ті деталі і дрібниці, які на перший погляд непримітні і відразу ж не кидаються в очі. До таких деталей можна віднести текстиль і фіранки в приміщенні, які повинні добре гармоніювати не тільки між собою, а й, наприклад, з кольором шпалер або ж загальною тематикою приміщення. Килими та килимові доріжки так само визначають характер кімнати.

 • . 4

  Слід так само звернути уваги на картини та декоративні прикраси. Уміло підібрані, вони не тільки підтримають загальну тему квартири, але й створять в ній індивідуальний, властивий тільки їй, затишок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :