Як створити затишок?

як створити затишок?

Вам знадобиться
 • Домашня атмосфера
 • Близькі люди
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Затишок — поняття досить невизначене і відносне. Для кожної людини, мабуть, це буде щось своє. Для когось, при слові «затишок», в голові негайно виникає образ його власного будинку, де йому комфортно, спокійно і тепло, а комусь представляються милі картинки із зображеними на них маленькими будиночками, що потопають у квітучих садах і повиті зеленим плющем .

 • . 2

  У будь-якому випадку, для більшості людей, затишок, насамперед, пов’язаний з будинком. З тією знайомою і рідної обстановкою, де людина відчуває себе максимально вільним і захищеним. Так само і відповідь на питання, як створити затишок, кожен дасть собі свій. Адже для когось це може бути налагоджений побут і стабільна робота, для когось це сім’я і діти, в незалежності від обстановки та оточення, а для когось максимальний затишок — це свобода думок і свобода життя або навіть самотність, хоча, останніх, як видається, найменше.

 • . 3

  Затишок — це, перш за все ваш внутрішній світ, той спосіб життя і образ думок, який ви для себе обрали, і ті рамки, в яких ви відчуваєте себе максимально комфортно. Тлумачний словник пояснює слово «затишок», як якість середовища проживання, тому, як створити затишок, ви повинні розуміти самі. Для багатьох людей, проте, найбільше значення має не місце, в якому добре, тепло і ситно, а людина, яка таким це місце робить

 • . 4

  траплялося вам ловити себе на думці, що з якимось певним людиною, будь то ваш кращий друг або кохана, вам добре буквально скрізь? Напевно так. Ви однаково щасливі і вдома, і в поїздці і в будь-якому ресторані і просто прогулюючись вуличками улюбленого міста, коли з вами ця чудова людина. З ним все легко і просто, можна поділитися будь-якими своїми думками і фантазіями. Він і є — ваш затишок. Мабуть, таким людям пощастило найбільше. Вони не шукають затишок, вони його створюють!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :