Як сушити рослини для флористичних композицій?

як сушити рослини для флористичних композицій?

Вам знадобиться
 • Мотузка
 • Квіти
 • Пісок
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні дуже великою популярністю користуються композиції, створені з сухих рослин. З красивих квітів можна створити неймовірно красиві картини і чудові букети, які навіть взимку будуть нагадувати про спекотне літо. А для цього необхідно знати як сушити рослини в домашніх умовах.

 • . 2

  Сьогодні відомо кілька видів сушки рослин. Перший і найпопулярніший спосіб — це природна сушка. Саме завдяки природній сушці рослини прекрасно зберігають свій натуральний колір. Спочатку треба акуратно зрізати вбрання рослина, після чого видалити всі зайві пелюстки, зв’язати в невеликий пучок і повісити вниз бутоном на дріт або мотузку.

 • . 3

  Деякі види рослин можна навіть не зрізати, адже вони добре висихають самостійно в саду. Але для цього треба знати як виростити рослину з насіння, щоб самостійно вирощувати рослини, які в майбутньому будуть сушитися. До числа рослин, які можуть висохнути самостійно, відносяться троянди, Кермен, лютики, нігтики та інші.

 • . 4

  Також дуже популярна плоска сушка рослин, яка використовується в тому випадку, якщо планується створити справжній колаж. Необхідно взяти товсту книгу і між сторінками акуратно розкласти зірвані рослини, які треба перекладати фільтрувальної папером або простими паперовими серветками, щоб не зіпсувати книгу. Важливо пам’ятати про те, що в міру висихання квітів, треба регулярно міняти серветки. Щоб виростити гарні квіти, треба знати як удобрювати кімнатні рослини.

 • . 5

  Також варто вивчити об’ємну сушку рослин, яка використовується для створення об’ємних букетів. У цьому випадку необхідно взяти вату або пісок. Щоб висушити квіти в піску, береться спеціальний ящик, обладнаний висувним дном, після чого в нього насипається прожарений пісок (пісок обов’язково повинен бути чистим). Таким способом рослини сушаться від 5 і до 10 днів. Наприкінці сушіння акуратно висувається дно і віддаляється пісок, але також в ящику залишаються квіти. Багатьом буде цікаво дізнатися як прискорити зростання рослин, щоб швидше їх висушити і створити красиву композицію. Для прискорення росту можна використовувати спеціальні рослини.

 • . 6

  Об’ємну сушку ще можна проводити за допомогою вати. У цьому випадку треба взяти простий картонний ящик і зробити в ньому отвори, в які поміщаються зірвані рослини таким чином, щоб зовні виявилися суцвіття і стебло було всередині скриньки. Потім ватою обкладається кожна квітка, дуже акуратно, щоб не пошкодити його, також вата поміщається і між ящиком і суцвіттям. Потім ящик поміщається в тепле і сухе місце на два-три тижні, поки повністю не висохнуть квіти. Якщо знати як розмістити рослини в теплиці, буде легко освоїти і даний метод сушіння квітів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :