Як сходити в кіно незвично?

як сходити в кіно незвично?

Вам знадобиться
 • Любов до кіно
 • Вільний час
 • Інтернет або інші джерела інформації
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Не дивіться на анонси! Ми радимо вам зовсім не звертати увагу на рекламу того, що йде в кінотеатрі на даний момент часу. Зробіть свій похід спонтанним, проходячи повз чергового кінотеатру, просто зайдіть в нього і купіть квиток на найближчий сеанс, навіть не дізнавшись, що за кіно буде в показі. Так ви позбавите себе питання, виправдаються чи ні надії на кіно, які ви покладали на нього. Ви будете усунуті від проблеми правильності прийнятого рішення. Усядьтесь зручніше в кріслі кінозалу і отримуйте задоволення! І навіть, якщо вони будуть негативними — ви не будете пов’язувати їх з тим, що усвідомлено йшли на це.

 • . 2

  Зробіть собі цілий день, присвячений перегляду кінофільмів. Виберіть один вільний день і купіть квитки на всі сеанси, які йдуть в цей день в кінотеатрі. Чим більше фільмів — тим краще! Влаштуйте для себе справжній рай кіномана і відчуйте всю красу тієї палітри емоцій, яку принесуть вам картини, а в сумі — це гримуча суміш вражень.

 • . 3

  Ходіть на нічні сеанси. Вночі кінотеатри володіють якоюсь магічною привабливістю і атмосферою. Всього кілька людей, крім вас, в кінозалі, багато з яких цілком можуть спати, а іншим і зовсім просто нічим зайнятися, але це позбавить вас від неприємних сусідів, небажаних коментарів від інших людей або загального хрускоту споживаної в темряві залу їжі.

 • . 4

  Вибирайте спеціальні покази. Це може бути тиждень італійського кіно в маленькому кінотеатрі або один-єдиний показ картини в більш масовому місці — неважливо. Кіно, яке потрапляє під категорію некасові фільмів необов’язково погане. Багато шедеври кіноіндустрії, які отримали нагороди не одного престижного фестивалю, йшли в країнах СНД обмеженим показом, і, зізнатися, глядач тут скоріше втратив, ніж виграв.

 • . 5

  Ось лише кілька можливостей з десятка або сотень подібних, які можуть показати вам, що звичайний похід в кіно дуже легко зробити цікавою пригодою, яке стане яскравою плямою у вашому календарі дозвілля. Спробуйте перевірити це на практиці, адже так приємно робити самому собі подібні сюрпризи. Якщо ви по-справжньому любите кіно, то зможете насолоджуватися ним на самоті в своїй кімнаті, на даху будинку з друзями, з принесеного проектора і зручного дивана, який ви затягнути туди, в кінотеатрах або арт-кафе — дозвольте вашої фантазії проявити себе повною міру!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :