Як схуднути на відпочинку: практичні рекомендації

як схуднути на відпочинку: практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Дружна компанія
 • Можливості
 • Збалансоване меню
Інструкція
 • . 1

  Що асоціюється зі словом «літо»? Сезон відпусток, море, жаркі країни. . . Але літо дарує нам не тільки повні радості три місяці, але і безліч проблем, які можуть зіпсувати навіть найяскравіші враження. Щоб відпустка не обернувся зіпсованим настроєм, досить дотримувати декілька простих правил.

 • . 2

  Мабуть, кожен хоч раз задавався питанням — як схуднути на відпочинку? Підтримувати форму, коли навколо стільки спокус, здається неможливим. Але не все так погано — схуднення може бути приємним і захоплюючим процесом, якщо виконати всього кілька умов.

 • . 3

  Худнути набагато простіше і цікавіше в компанії однодумців. Вони допоможуть порадою, підтримають у важку хвилину і дадуть потрібну мотивацію. Знаючи способи як познайомитися на відпочинку, можна зібрати цілу команду, з якою можна ділитися методиками, відслідковувати прогрес один одного і весело проводити час.

 • . 4

  Більше руху! Головний принцип схуднення — витрачати більше енергії, ніж споживати. На відпочинку це не буде складним завданням — адже всього за півгодини плавання можна спалити 300 Ккал! Для тих, хто ламає голову як накопичити на відпочинок на море, ідеально підійдуть велосипеди, ролики та інші активні види діяльності, які не потребують великих витрат.

 • . 5

  Не варто забувати і про правильне харчування. Більше овочів, фруктів, води, менше жирної їжі. Ні в якому разі не варто мучити організм голодом і сумнівними дієтами — краще залишити голодування для того часу, коли знову доведеться думати про те як заробити на відпочинок. Розрахуйте свою норму споживання калорій, виходячи з показників ваги і рівня фізичної активності та дотримуйтеся її. Так, для дівчини з вагою 55 кг і середнім рівнем фізичного навантаження, денна норма складе порядку 1500 Ккал.

 • . 6

  Рішуче «ні» пасивного відпочинку і алкоголю! Мляве лежання на пляжі з коктейлем залишить з приємні спогади, а зайві кілограми на талії. Перед тим як вибрати країну для відпочинку, слід продумати, які розваги там пропонуються. Найкращим варіантом будуть місця, де не доведеться весь день лежати на шезлонгу — чим більше в програмі відпочинку буде екскурсій, піших прогулянок і інших активних розваг, тим краще.

 • . 7

  Ну і головна порада — не варто зациклюватися на схудненні на шкоду приємному відпочинку. Літо — це нові знайомства і запам’ятовуються хвилини, а не вимотування себе дієтами. Найкраще, що можна зробити — це брати від цих трьох місяців найкраще, керуючись всього парою перерахованих вище правил.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :