Як схуднути після операції без навантажень?

як схуднути після операції без навантажень?

Вам знадобиться
 • Хороша дієта
 • Прогулянки на свіжому повітрі
 • Очищення кишечника
Інструкція
 • . 1

  Під час операції тіло піддається зовнішньому впливу, в результаті якого з’являються розрізи в шкірі і м’язах, синці та пошкодження м’яких тканин. Якщо операція проводиться на внутрішніх органах, то і вони травмовані. У підсумку, пацієнт або має обмежену рухливість, або обездвижен. До того ж здатність приймати звичайну їжу з великою ймовірністю може бути обмежена. У перші дні після операції обов’язково коригується харчування.

 • . 2

  Часто проблеми з тим, як схуднути після операції, не виникає в принципі. Пацієнт слабкий, травмований і не має апетиту. Багатьох взагалі доводиться годувати штучно протягом перших днів після операції. Якщо операція була не важка, схуднення є бажанням або навіть обов’язковою умовою реабілітації. Тоді без навантажень схуднути можна тільки завдяки дієті.

 • . 3

  Точно також в період післяопераційної реабілітації можна змарнілим, і тоді постане питання, як набрати вагу після операції. В обох перерахованих випадках проблему вирішує дієта. Щоб схуднути після операції, необхідно: збільшити кількість сирих фруктів і овочів в раціоні, зменшити порції їжі, що з’їдається, спростити кожний прийом їжі (не змішувати продукти). Щоб видужає після операції, необхідно: збільшити кількість прийомів їжі до 4 — 6 в день, забезпечити в кожному прийомі близько 30 грамів білка, виконувати фізичні вправи до настання стомлення .

 • . 4

  Після виписки з лікарні насущним стає питання, як жити після операції. Щоб повністю і якнайшвидше відновитися, необхідно забезпечити спокій, якісне харчування, помірні зростаючі фізичні навантаження і захистити пацієнта від стресів. Чим точніше буду виконані ці умови, тим швидше операція буде забута і відновиться нормальний ритм життя.

 • . 5

  Лікарі можуть наказати, як носити бандаж після операції, так і не носити його. Якщо після операції є необхідність носити бандаж, то потрібно це робити обов’язково. Бандаж підтримає ослаблений ділянку тіла до моменту повного відновлення. І навіть після повного відновлення бажано ще деякий час надягати бандаж. Це допоможе психологічно бути впевненіше і уникнути рецидивів згодом.

 • . 6

  Після операції, практично завжди, не рекомендуються фізичні навантаження. Хтось може турбуватися тим, як прибрати живіт після операції. Робиться це також як і без операції. Після операції це буде зробити навіть легше, оскільки часто лікар наказує дотримання дієти. А в цілому необхідно виконати наступні умови: проводиться очищення кишечника доступними засобами, треба скласти і дотримуватися відповідну дієту, при можливості виконувати фізичні вправи з акцентом на м’язи черевного преса.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :