Як схуднути стрибаючи на скакалці в приміщенні?

як схуднути стрибаючи на скакалці в приміщенні?

Вам знадобиться
 • Скакалка
 • Приміщення
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Здавалося б, важко знайти тренажер, який би коштував зовсім невелику суму грошей, містився б у сумці, тренував серцево-судинну систему, тонізував м’язи і допомагав спалити калорії на цілу шоколадку в перебігу 15 — 20 хвилин. А, адже, такий тренажер зберігається вдома практично у кожного з нас ще з часів раннього дитинства. Звичайна скакалка, яку досить легко використовувати вдома, може тонізувати все ваше тіло, і спалити калорії не гірше, ніж біг. Всього кілька простих кроків дозволять вам дізнатися, як схуднути, стрибаючи на скакалці.

 • . 2

  Не завжди ті скакалки, які зберігаються у нас вдома з часів дитинства, гарні для використання за призначенням і донині. Тому першим і важливим етапом є питання, як вибрати скакалку. Для того, щоб вибрати правильну скакалку, вам необхідно поставити ступню на середину скакалки і з напівзігнутими руками витягнути скакалку по довжині. Скакалка не повинна виходити за висотою за межі ваших пахв. Зараз продаються скакалки різної довжини, залежно від росту людини, і навіть з можливістю регулювання довжини. Переважно використовувати пластикові скакалки, а не мотузкові, так як швидкість їх руху вище.

 • . 3

  Важливим також є крок, як навчитися стрибати на скакалці. Здавалося б, що може бути простіше, ніж просто стрибати на скакалці. Однак, є ряд моментів, які важливо пам’ятати при вправах з даними тренажером. При стрибках у приміщенні у вас має бути достатньо вільного місця. Не забувайте також про відстань над головою, яке має бути не менше 30-ти см, щоб скакалка могла безперешкодно рухатися. Щоб уникнути травм і зниження ефективності, не рекомендується стрибати на м’яких поверхнях, наприклад, на килимі або траві. Чи не стрибайте високо, відстань повинна бути достатнім тільки для проходження скакалки. Тримайте лікті ближче до тіла, вони повинні бути зафіксовані. Скакалка повинна рухатися за рахунок руху кисті, а не плеча.

 • . 4

  Актуальним є питання, чи можливо і як схуднути за допомогою скакалки. Стрибки на скакалці є кардіовправ, а, як відомо, будь-які вправи такого роду сприяють втраті зайвої ваги. Насамперед, потрібно навчити себе координувати руки і ноги, можна без скакалки. Коли навик вироблений, можна починати з стрибків по хвилин 5 — 10, але регулярно, щодня. З часом необхідно збільшувати час тренувань до 30 хвилин. Для більшої ефективності можна міняти темп стрибків з більш повільного на більш швидкий, а потім знову повертатися до більш повільного, періодично чергуючи темп.

 • . 5

  У стрибках на скакалці нету нічого кардинально складного. Це не те, що винайти, як зробити сифон для акваріума. Головне, це регулярність виконання, завзятість, прогрес, і, в такому випадку, результати не змусять себе чекати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :