Як схуднути за допомогою цикорію?

як схуднути за допомогою цикорію?

Вам знадобиться
 • Бажання схуднути
 • Цикорій
 • Деякі знання
Інструкція
 • . 1

  Переваги. Цикорій є зеленим листовим рослиною з високим вмістом вітамінів і мінералів і низьким вмістом жиру. Жінки худнуть, скорочуючи жир зі свого раціону, і їдять багато свіжих фруктів і овочів. Вживання в їжу цикорію може допомогти вам втратити вагу і зменшити прояви целюліту.

 • . 2

  Фолат. В одній чашці листя цикорію міститься до 50 відсотків від щоденної рекомендованої норми споживання фолієвої кислоти. Фолієва кислота є водорозчинним вітаміном B комплексу, яка допомагає організму створювати і підтримувати нові клітини. Вживання в їжу великої кількості фолієвої кислоти допоможе шкірі виглядати здоровою і свіжою і може зменшити прояви целюліту за рахунок збільшення еластичності шкіри.

 • . 3

  Вітамін А. Метод, як схуднути за допомогою цикорію, дуже цікавий багатьом. Одна чашка цикорію має 36 відсотків рекомендованої денної дози вітаміну А, групи сполук, які відіграють важливу роль в діленні клітин і диференціювання. Вітамін А, як відомо, захищають шкіру від інфекцій і зменшити подразнення, може також зменшити прояви целюліту за рахунок збільшення виробництва шкірою колагену. Ви можете скористатися вітаміном А, яким багатий цикорій, вживаючи його всередину або застосування його місцево.

 • . 4

  Вітамін С. Суперечки про те, чи допомагає цикорій схуднути, чи не згасають. Звичайно, він не зробить з вас модель за один день, але допоможе впоратися з недоліками фігури. Одна чашка цикорію містить 36 відсотків рекомендованої денної дози вітаміну С, також відомої як аскорбінова кислота. Цей розчинний у воді елемент є потужним антиоксидантом і захищає клітини від вільних радикалів, сполук, які старять шкіру. Вітамін С необхідний шкірі, що б виробляти колаген, так само він робить шкіру свіжою зовні.

 • . 5

  Місцеве застосування. Цикорій допомагає схуднути, якщо з його листя робити компрес. Пюре з листя змішується з мигдальним маслом. Після хорошого масажу, кашка прикладається в тих областях, де ви хочете зменшити прояви целюліту. Ще один спосіб місцевого застосування цикорію, це обгортання постраждалих районів гущею завареного цикорію. Це допоможе зменшити прояви целюліту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :