Як схуднути за допомогою скакалки і який ефект це дасть?

як схуднути за допомогою скакалки і який ефект це дасть?

Вам знадобиться
 • Скакалка
 • Приміщення
 • Дієта
 • Зелений чай
Інструкція
 • . 1

  Красива, спортивна і підтягнута фігура — це мрія багатьох дівчат і жінок. Щоб схуднути, багато представниць прекрасної статі захоплюються різними дієтами. Але варто знати, що ефективно скинути зайву вагу і зміцнити м’язи можна тільки займаючись спортом і дотримуючись правильний режим харчування. Якщо на відвідування тренажерного залу не вистачає часу, можна займатися спортом вдома. Стрибки на скакалці — це ефективний спосіб спалювання калорій і зміцнення всіх м’язів тіла. Немає нічого складного в тому, як схуднути за допомогою скакалки.

 • . 2

  Стрибати на скакалці можна в квартирі, в парку, на присадибній ділянці будинку або котеджу. При стрибках можна нахилятися в сторони, тулуб людини повинно перебувати у вертикальному положенні, а працювати повинні тільки кисті рук і ноги. Таким чином, навантаження розподіляється рівномірно і при підстрибування задіяні багато м’язи тіла. Доведено, що можна спалити 400 калорій, займаючись стрибками близько півгодини. Так як схуднути, стрибаючи на скакалці? Варто знати, що нерегулярні тренування з цією тренажером не принесуть належного ефекту. У перші дні одна вправа скакалкою не повинно бути більше 5 хвилин. Перерви між фізичними навантаженнями повинні бути не менше 10 хвилин. Починати тренування потрібно з розігріву м’язів, поступово збільшуючи навантаження.

 • . 3

  Щоб заняття проходили результативно, потрібно щоб скакалка мала правильну довжину. Перед тим, як вибрати скакалку і придбати її в магазині, слід дізнатися зріст людини, який буде з нею займатися. Якщо людина має зріст понад 180 сантиметрів, довжина скакалки повинна бути не менше 300 сантиметрів. Для людей із зростанням 160 — 170 сантиметрів підбирається більш короткий за довжиною спортивний інвентар — 260 — 270 сантиметрів. Щоб переконатися в тому, що скакалка підібрана правильно, потрібно взяти її в руки і встати на її середину, підтягнувши кінці вгору. Якщо рукоятки тренажера знаходяться на рівні пахв, значить, довжина інвентарю обрана правильно.

 • . 4

  Ручки скакалки повинні бути зручними і виготовленими з легкого матеріалу, такого як пластик, натуральне дерево, неопрен. Деякі моделі забезпечені підшипниками або лічильниками калорій, розташованими в рукоятках.

 • . 5

  Немає нічого складного в тому, як навчиться стрибати на скакалці. Скакалка — це простий тренажер, який не тільки сприяє схудненню, але й зміцнює серцевий м’яз, забезпечує профілактику варикозного розширення вен на ногах, сприяє виведенню шлаків з організму. Для занять на скакалці не потрібен обладнаний зал або певні погодні умови. Щоб процес схуднення проходив ефективніше, після інтенсивних занять потрібно пити зелений чай або спеціальні трав’яні збори для зниження зайвої ваги.

 • . 6

  У процесі заняття спортом можна слухати улюблену музику, дивитися фільм або пізнавальне відео про те, як зібрати сифон для раковини, наприклад. Єдине, що потрібно для ефективних занять — це приміщення, в якому не буде стосуватися стелі або меблів. Схуднути за допомогою фізичних вправ легко, головне — дотримуватися режиму харчування і систематично проводити тренування зі скакалкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :