Як танцювати стриптиз вдома без пілона?

як танцювати стриптиз вдома без пілона?

Вам знадобиться
 • Музика
 • Стілець
 • Еротичне білизна
Інструкція
 • . 1

  Далеко не кожен чоловік здатний встояти при вигляді дівчини, що танцює стриптиз. А адже, цей танець цілком можна виконувати вдома, щоб привернути увагу і принести задоволення своєму чоловікові. Насамперед, потрібно сказати собі, що будь-яка жінка має сексуальністю від природи, а значить, може виразити це в танці. Як танцювати стриптиз вдома і що для цього необхідно? Перше, це підбір підходящої повільної, але динамічної музики. Це залежить тільки від особистого смаку і пристрастей. Можна подивитися який-небудь фільм, де танцюють стриптиз, і зорієнтуватися на ньому. Музика повинна бути атмосферної. Так як жердина, використовуваний в стриптизі, будинку відсутній, то цілком можна замінити його звичайним стільцем. На такий стілець можна спертися під час поворотів або еротично присісти.

 • . 2

  Як станцювати стриптиз хлопцю, щоб йому сподобалося? До загальних правил відноситься відсутність повторень одного і того ж руху більше ніж 5 — 6 разів. Всі рухи виконуються плавно, з невеликим уповільненням і діляться на три основні групи: Рух стегном. Треба встати, зафіксувати положення обох стегон і посувати одним з них. Інше стегно залишається нерухомим. Потім поміняти ногу. Присідання в танці стриптиз. Як навчитися присідати красиво і ефектно. Для цього потрібно, щоб ноги стояли приблизно на ширині плечей або трохи ширше. Потім злегка прогинаючи спину потрібно плавно присісти. Можна під час цього руху дотримуватися за спинку стільця. Нахили. Стілець використовується як опора. Прогинаючи спину, виконується повільний нахил. Це рух краще виконувати, стоячи боком до глядача.

 • . 3

  На основі цих нехитрих рухів можна придумати масу варіацій, як станцювати стриптиз, які відповідатимуть внутрішньому стану виконавиці та її чоловіки. При виборі одягу потрібно мати на увазі, що вона повинна бути: по-перше красива, по-друге сексуальна, а по-третє легко зніматися. Традиційно одягаються панчохи, пояс або підв’язки. Можна танцювати босоніж, але яскраві туфлі на високій шпильці виглядають набагато еротичним. Необхідно знати, як показати стриптиз, щоб це не виглядало безглуздо. Краще відмовитися від наряду, який сковує рухи. Коли виповнюється еротичний танець погляд краще направити в очі глядача. Цим підкреслюється еротичність рухів і сексуальна індивідуальність. Не потрібно бентежитися через деякі можливих недоліків фігури. Це завжди з компенсується вільної пластикою і щирим бажанням принести задоволення своєму чоловікові.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :