Як тонувати стекла автомобіля: рада професіонала

як тонувати стекла автомобіля: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Плівка
 • Миючі засоби
 • Вигонки
 • Приміщення для сушки
Інструкція
 • . 1

  Тонування автомобільного скла дуже популярна з кількох причин. Це і знижений нагрівання салону в жарку пору року, і мінімізація ризику пошкодження обшивки від палючого сонця, і скріплення осколків при ДТП, що убезпечить водія і пасажирів від порізів. До того ж тонування приховає особистий простір власника авто від небажаних поглядів. Але як же затонувати скла самому? Для тонування використовується спеціальний матеріал, який виготовляється на основі прозорого поліестеру. На нього нанесений металевий склад або тонкий шар фарби. Тонування відбувається шляхом його приклеювання з внутрішньої сторони скла. Багато хто говорить, що це знижує видимість, однак при використанні якісного матеріалу такого ефекту не спостерігається. У продавця плівки можна дізнатися, як тонувати стекла автомобіля саме цим матеріалом.

 • . 2

  Першим етапом у процесі тонування є підготовка стекол. Краще робити це в чистому приміщенні з температурою повітря від + 10 — 15 ° С. Для початку необхідно встановити автомобіль на рівну поверхню, зняти ущільнювачі стекол і дверні карти. Потім роблять заміри вікон і вирізують заготовки. Миття та знежирювання стекол професіонали радять проводити за допомогою водних розчинів без нашатирного спирту і абразивних частинок. Якщо використовувати миючий засіб з великою кількістю лугу, то потім можна зіткнутися з неприємностями в виді не прилипання плівки.

 • . 3

  Для початку слід дізнатися, як закріпити скло, щоб воно не рухалося в процесі обклеювання. Фахівці рекомендують робити тонування стекол не самому, а ще з кимось, хто буде подавати потрібні інструменти і підтримувати плівку. Для початку спільно потрібно зняти з вирізаною заготовки захисний шар. У разі злипання поверхню плівки її доведеться викинути. Внутрішній липкий шар тоніровочного матеріалу наближають до скла, скропити миючим розчин. Його приклеюють шляхом видавлювання вигонкою рідини. Для початку рекомендується використовувати м’які пристосування, переміщаючи їх від центру до країв, а потім жорсткими проходяться уздовж країв. Важливо знати, як відмити скло перед тонуванням. В іншому випадку на жирних місцях можуть з’явитися пухирі і доведеться весь процес починати заново.

 • . 4

  Приміщення для сушіння. Після проведення робіт з тонування важливо правильно висушити плівку. Від клімату приміщення, в якому буде знаходиться авто, залежить час закріплення матеріалу. Оптимальною вважається температура близько 200 градусів Цельсія. У цьому випадку вже через 7 днів плівка надійно прикріпиться до скла. Тому в разі низьких температур процес прискорюють нагріванням стекол. Однак це може спровокувати появу тріщин. У таких випадках доведеться дізнатися, як різати скло, щоб його замінити. Тонування-процес не найлегший. А його результат залежить не тільки від якості використовуваної плівки, а й від умінь самого майстра. Ця справа вимагає серйозного ставлення і суворого дотримання технології. Існують різні методи тонування: напиленням (нанесенням шару полімерів або металу), установкою кольорових стекол (хороший, але дорогий варіант). Але найпопулярнішим матеріалом залишається плівка. Автолюбителі використовують для цього продукцію перевірених компаній — INFINITI, Santek, LLumar. Який би спосіб не був вибраний потрібно пам’ятати, що скла автомобіля повинні тонуватися плівками, відповідними нормам ГОСТу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :