Як тренувати спину при сидячій офісній роботі?

як тренувати спину при сидячій офісній роботі?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Турнік
 • Лава
Інструкція
 • . 1

  Велика кількість людей проводять цілий день, сидячи за столом. Так уже склалося, що фізична праця останнім часом стає менш поширеним. Мало хто замислюється про те, як страждає при такому способі життя спина. Як же вберегти її від зайвих навантажень? Насамперед, потрібно стежити за посадкою під час роботи. Сидячи на стільці, необхідно прислухатися живіт, розпрямити спину і розташувати підборіддя паралельно підлозі. На стільці зі спинкою варто повністю на неї спиратися ліктем. Крім того, для тих, хто веде сидячий спосіб життя, дуже важливо знати, як тренувати спину.

 • . 2

  Далі будуть наведені кілька вправ, які допоможуть зробити хребет гнучким. Багато хто думає, при чому тут гнучкість? Вона дуже важлива, адже впливає на координацію рухів і зміцнює спинні м’язи. Перша вправа. . Треба встати прямо і розставити ноги на ширину плечей. Після цього необхідно трохи нахилитися вперед так, щоб тулуб знаходилося паралельно підлозі. Далі слід прогнутися спочатку вгору, а потім вниз. У кожному положення затримуючись на 5 — 10 секунд. Кількість повторів потрібно збільшувати день від дня, починаючи з 20 — 30 разів. Друга вправа, яке допоможе вирішити питання, як зробити спину гнучкою. Початкове положення сидячи на підлозі, зігнувши ноги в колінах. Потрібно потягнутися всім тулубом до п’ят. Відривати руки від п’ят не можна, при цьому слід максимально випрямити ноги. Мінімальна кількість повторень — 15 разів. У міру необхідності їх можна збільшити.

 • . 3

  Але гнучкість, це ще далеко не все. Ще доведеться виконувати цілий комплекс занять, які спрямовані на розвиток різних груп м’язів. Частенько виникає таке питання як накачати спину дівчині. Головне вправу, яке слід виконувати з цією метою, — підтягування. Зростання м’язової маси не дає потрібної витривалості, а ось підтягування на турніку розвивають саме цю якість. Для початку буде достатньо зробити 2 — 3 рази, поступово доводячи кількість повторень до 10. Для підтримки м’язів в тонусі цього буде достатньо. Верхню частину спини можна привести в форму простими віджиманнями. Це хороший спосіб впоратися з питанням, як накачати швидко спину. Кількість підходів повинно бути не менше 15 на початку. Ще ефективніше віджиматися від лави, при цьому згинати руки в ліктях на вдиху, а випрямляти на вдиху. Якщо поєднувати вправи для гнучкості і ті, які наведені в даному пункті, можна назавжди забути про болі в спині і поясниці.

 • . 4

  Комплексна тренування дозволяє розвинути м’язи, а використовуючи дані рекомендації, можна швидко виправити наслідки щоденної сидячої роботи. Питання, як розвинути спину, більше не буде хвилювати людину, яка послідує даних порад і озброїтися запропонованими вправами. Найкраще виконувати вправи в одній і той же час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :