Як у дитини викликати блювоту?

як у дитини викликати блювоту ?

Вам знадобиться
 • Пальці
 • Сіль
 • Мило
Інструкція
 • . 1

  Якщо необхідно викликати блювоту у дитини, значить, скоріше всього, він чимось отруївся і потрібно вивести з організму отруйні речовини. Також причиною може послужити переїдання, нудота або поживу чогось несвіжого або підозрілого. У кожному разі блювоту треба викликати, якщо дитина вжив певні отруйні речовини: ліки, яким потрібен час для розчинення, ягоди, отруйні рослини, алкогольні напої. Необхідно, щоб у момент виклику блювоти дитина була в повній свідомості (розмовляє, відкриті очі, ходить, стоїть). Якщо дитина прийняла лужні або пінисті речовини, гас або бензин, бензол або видалення плям, починає впадати в сонливість або знаходиться без свідомості, то в такому разі не втрачайте часу, щоб дізнатися, як викликати блювоту, а скоріше викликайте швидку допомогу.

 • . 2

  Для того щоб викликати блювоту у дитини, необхідно засунути два пальці в рот і спробувати проникнути ними глибше в горло. У цей час дитину потрібно покласти животом вниз на диван чи ліжко так, щоб його голова звисали вниз. Зберегти такий стан, поки не закінчиться блювотний рефлекс. Якщо є можливість, потрібно засунути пальці глибше в горло дитині і трохи поворушити ними — так його краще вирве. Необхідно, щоб дитину вирвало кілька разів, тому що одного разу буде недостатньо — шлунок не встигне очиститися. Просовувати пальці рішуче і швидко інакше дитина може вкусити.

 • . 3

  Як у дитини викликати блювоту, якщо він вже достатньо дорослий. Можна дати йому склянку води, в який додати 1 ложку солі (їдальню) або мила, стільки, щоб вода пінилась. Це вийде блювотний засіб. Після того, як дитину вирве, потрібно примусити його випити ще склянку розчину і знову викликати блювоту. Іноді дитині досить дати випити теплої води у великій кількості, а при отруєнні — молока. Блювоту можна викликати розчином марганцю. У літр теплої води додати марганцівки, зробити слабкий розчин до блідо-рожевого кольору і напоїти дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :