Як у плитці просвердлити отвір: інструкція

як у плитці просвердлити отвір : інструкція

Вам знадобиться
 • Перфоратор
 • Дриль
 • Побідитових свердел
 • Свердло по дереву
 • Перка
Інструкція
 • . 1

  Кахельна плитка є всього лише глиняним пластом, який зверху заливається глазур’ю. Тому. для свердління плитки належить купити всього лише гарне свердло, призначене для свердління цегли. Що стосується керамограніта, то для свердління отвору в даному матеріалі буде потрібно застосування дворядного побідитового свердла. Можна скористатися і трубчастим свердлом з алмазним напиленням. Але варто розглянути все по порядку, починаючи з того, як у плитці просвердлити отвір. Будь плитка досить легко піддається свердління з виворітного боку, але при виході з неї, відбуваються вищіп глазурі на лицьовій стороні. Тому потрібне виконувати свердління тільки з лицьового боку кахлю.

 • . 2

  Для цього буде потрібно взяти ідеально гостре свердло, для того, щоб воно не линула по глазурі. Найважливішим дією є виконати скол верхнього покриття, після чого свердління плитки не складе особливих труднощів. Що стосується плитки для підлоги зробленої з керамограніта, то для свердління отвору буде потрібно німецьке побідитові свердло або трубка для свердління покрита алмазним пилом. Само свердління виконується тільки на малих обертах, і охолоджується водою. Якщо при ремонті житла, постає питання про те, як пробити отвір, то для цього буде потрібно лише зубило необхідного розміру і молоток. Також можна створити отвір за допомогою перфоратора і свердла. Цей інструмент працює як відбійний молоток і при цьому виконує ще свердління. Перфоратор є багатофункціональним і знайшов широке застосування в будівництві.

 • . 3

  Якщо потрібно розібратися, як просвердлити отвір в дереві, то для цього доведеться запастися дрилем і свердлом. У даному випадку свердло з побідитовою напайкою явно не підходить. тому як воно буде просто ковзати по поверхні матеріалу. Слід придбати свердло по дереву має три гострих кута на кінці. При необхідності отримати отвір великого діаметру, слід скористатися перкой. Цей інструмент призначений для створення великих отворів в деревині. Наприклад належить вставити замок в міжкімнатних дверей, для цього якнайкраще підійде перка, тому що їй можна створити отвір будь-якого діаметру.

 • . 4

  Якщо потрібно розібратися, як закрити отвір, то для початок необхідно знати, в коком підставі воно знаходиться. Розглядаючи цегляну стіну можна вважати, що закладення отворів виконується штукатурним розчином. Якщо мова йде про металевої поверхні, то його належить заварити або заклепати. Що стосується дерев’яного підстави, то для закладення отвору в даному матеріалі буде потрібно вирізати дерев’яний шкант і посадити його на клей ПВА, після чого зрізати непотрібні частини. далі належить скористатися наждачним папером і зачистити місце установки шканта. Це були основні правила, які потрібно виконувати при закладенні отворів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :