Як у сні побачити те що хочеш

як у сні побачити те що хочеш

Вам знадобиться
 • Мета
 • Релакс
 • Папір
 • Ручка
 • Сон
Інструкція
 • . 1

  Практично кожна людина задавався питанням: «Як у сні побачити те, що хочеш?» Адже тоді було б набагато цікавіше і в якому — то сенсі легше жити. Наприклад, у сні можна було б випробувати радість величезного виграшу в лотерею і матеріальні блага, ніж багато людей в даний час стурбовані. Можна було б провести час з найбажанішим чоловіком, навіть тим, з яким у реальному житті зустріч нереальна. Мальдіви, Майамі, Ямайка стали б більш доступні для всіх верств населення. Про таку телепортації не те, що замислюється людина, він просто мріє про це. Але таке доступно не кожному індивіду. І вся справа в тому, що по-справжньому пізнати своє «я» підвладне лише одиницям. Але, тим не менш, спробувати свої сили, владу над своєю підсвідомістю може будь-яка людина. А раптом все-таки вийде?

 • . 2

  Насамперед, до такого процесу треба ретельно підготуватися. Для початку, за кілька годин до сну необхідно повністю розслабитися і відійти від нехороших думок. Людина має бути позитивно налаштованим. Його не повинно нічого хвилювати. Сумніви, страх, переживання треба постаратися відкласти в найдальший кут своєї підсвідомості. Простіше кажучи, нічого не повинно створювати будь-яких перешкод планованої процедурою. Для кожної людини предмети розслаблення є суто індивідуальними. Тому треба підібрати для себе ту справу, після якого відчувається релакс. Наприклад, це може бути розслаблююча сольова ванна, масаж. Для деяких досить подивитися хороший фільм або прочитати улюблену книгу, щоб отримати повну насолоду. Улюблена справа чи хобі також допомагають розслаблятися. Це може бути вишивка, малювання, гра на музичних інструментах.

 • . 3

  Але слід пам’ятати, що не рекомендуються будь-які фізичні вправи, заняття сексом. Також по можливості треба відмовитися від вечері. Вся енергія організму під час сну не повинна бути спрямована на перетравлення їжі. Але якщо все-таки, знаючи свій організм, людині буде важко заснути на голодний шлунок, можна випити склянку кефіру або йогурту. Необхідно заздалегідь визначитися з тим, що хоче побачити людина уві сні. Мета повинна бути чітко поставлена, ні в якому разі не відхиляючись від курсу. Інакше думки будуть плутатися, створюй якийсь хаос. Але не треба подумки створювати алгоритм сну. Головне — це кінцевий результат, а шлях його досягнення підсвідомість сформує саме, відповідаючи внутрішній логіці. Потім слід проговорити кілька разів поставлене завдання, а потім написати її на листку паперу.

 • . 4

  Наступним кроком процесу «Як побачити уві сні те, що хочеш?» буде налаштовування себе на запам’ятовування сюжету сну. Людина повинна покласти поруч з ліжком лист паперу, блокнот чи записну книжку, а також ручку. Це робиться для того, щоб прокинувшись, індивід міг зафіксувати все побачене в сні на папір. Також таке серйозне ставлення до сновидіння, може, і сам сон з повною відповідальністю підійти до завдання людини, і мета буде виправдана. Також людині слід прокинутися відразу після того, коли потрібний сон буде «переглянутий». Для цього перед сном треба буде дати собі установку. В іншому випадку, сновидіння можуть бути змішані, і спогади подальшого сновидіння повністю перекриють потрібний сон.

 • . 5

  Засипати не треба відразу, в ту хвилину, коли голова стосується подушки. Треба трохи почекати, а в цей час слід провести візуалізацію бажаної картини. Причому, це кіно треба кілька разів прокрутити у своїй голові для більш точного результату. Тут уже все залежить від фантазії людини. Треба постаратися в більш яскравих фарбах і дрібних подробицях намалювати в своїй підсвідомості поставлене завдання. Але в той же час, ця інформація не повинна розбурхувати людини, інакше думки можуть поглинути його настільки, що заснути буде вкрай важко. Тому потрібно намагатися сприймати все рівно, без зайвих емоцій. Стан релаксу повинно постійно охоплювати людини, тільки в такому випадку результат буде досягнутий.

 • . 6

  Ще є одна важлива деталь. Якщо людині не вдається зосередитися на одній думці, а в голові виходить якась «каша», треба повністю відмовитися від усіх думок на деякий час. Слід змусити свою самосвідомість абстрагуватися. І тільки досягнувши поставленої мети, коли розум буде звільнений від непотрібних роздумів, треба дати хід бажаного сценарієм сну. До речі, можна спробувати емоційний сплеск. Тобто, треба згадати ті емоції, які асоціюються з бажаним подією. Але вони повинні бути набагато сильніше звичайного. У цьому випадку слід не перегнути палицю, і не розбурхати організм, який такими діями буде сприяти безсонні. Після того, як емоційний сплеск відбувся (радість, щастя, страх, сльози), можна закривати очі і засинати.

 • . 7

  Отже, прокинувшись вранці, не варто поспішати і підхоплюватися з ліжка. Треба ще деякий час полежати з закритими очима і прокрутити всі спогади про побачене уві сні. Не можна відразу повертатися до реальності, інакше фрагменти сновидіння будуть втрачені назавжди. Треба постаратися вхопитися за залишки нічних картинок, які ще не встигли випаруватися зі свідомості людини. Сон слід повільно відображати у своїх спогадах, запам’ятовуючи навіть найдрібніші деталі. Можна також його проговорити в голос для кращого сприйняття. Коли все поставлено на свої місця, і фільм повністю сформований, його треба викласти на папері. При правильному дотриманні інструкції, і повному усвідомленні даного процесу, можна досягти позитивного результату. Цілком можливо, що з першого разу не все вийти. Але тренуючи свою підсвідомість кожен день, програмуючи його на потрібний результат, мета буде досягнута.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :