Як у відео вставити музику: покрокова інструкція

як у відео вставити музику : покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Відео ролик
 • Мелодія
Інструкція
 • . 1

  Часи німого кіно давним давно минули. Навряд чи сьогодні хтось побажає дивитися кінокартину або який-небудь ролик без звуку. Якщо хтось вирішив зробити свій відео ролик, це необхідно врахувати. Навіть у тому випадку, якщо дії, що відбуваються у відео, особливо не потребують пояснень і словах, поставити в якості фону якусь гарну пісеньку все-таки слід. Тоді відео ролик буде виглядати зовсім по-іншому. А як у відео вставити музику? Для здійснення цієї задумки потрібно скористатися відеоредактором Movavi і після послідувати цієї простої покрокової інструкції. Насамперед потрібно встановити Відеоредактор movavi. Завантажити російськомовну версію цього редактора відео можна з Інтернету. Після того, як завершиться завантаження, потрібно запустити інсталяційний файл даної програми.

 • . 2

  Далі потрібно виконувати інструкції Майстра установки. Потім потрібно додати в цю програму аудіо і відео. Щоб зробити це, потрібно натиснути на кнопку додати мультимедійний файл (add a media file) і вибрати те відео, до якого власне і потрібно додати цю звукову доріжку. Одночасно необхідно вибрати і той аудіофайл, який і буде використаний в якості головної мелодії, тобто саундтрека. Після того, як все це вже пророблено, творець звукового відео повинен перейти на вкладку» файли», перетягуючи додані два файли на відповідні дві доріжки відкрився монтажного столу: аудіо — на аудіо доріжку, яка позначена знаком ноти, відео — на відео доріжку . Хоча і складне вже позаду, але є деякі моменти, які можуть вимагати дозволу неординарної ситуації.

 • . 3

  Наприклад, може виникнути необхідність регулювання тривалості звуку. Таке може мати місце тоді, коли під час накладення музики на дане відео виявиться різна тривалість доданих аудіо-та відеофайлів. Щоб вирішити це питання, потрібно спершу розібратися який файл довше, а який коротше. Перше — відео довше, ніж мелодія. Потрібно додати кілька копій вже обраного аудіофайлу на звукову доріжку (треба перетягнути його з відкритою вкладки» мультимедійний файл» на доріжку два-три рази). Потім слід обрізати зайве. Друге-аудіофайл (музика) длиннее, ніж саме відео. Тут все просто — потрібно на монтажному столі перемістити бігунок в самий кінець відеофайлу і після натиснути на кнопку із зображенням ножиці. Далі, клацнувши правою кнопкою мишки ноутбука по зайвому звуковому фрагменту, вибрати» видалити».

 • . 4

  Загальний механізм того, як вставити у відео музику, вже розкритий. Проте слід також врахувати той важливий факт, що в редакторі відео Movavi користувач має можливість вставити в ролик одночасно декілька аудіо звукових доріжок. Наприклад, одну звукову доріжку можна вставити для фонової музики, ну а іншу — звукових спецефектів. Застосування декількох доріжок безсумнівно збагатить відео ролик. Як можна судити зі сказаного, накладення мелодії на ролик досить-проста справа. Тепер же залишилося зробити запис всіх компонентів в один файл. Для цього потрібно натиснути на кнопку» зберегти» і вибрати» зберегти як відео файл» або ‘зберегти для мобільних пристроїв». У віконці необхідно вибрати відеоформат або модель даного мобільного пристроїв, натиснувши на кнопку» зберегти».

 • . 5

  Програма за замовчуванням запропонує зробити збереження даного відео ролика в папку» Movavi Library». Користувач при бажанні може поміняти папку. Після того, як процес збереження закінчиться, він знайде свій готовий відео файл в тій папці, який і був обраний. Крім головної функції відеоредактора Movavi, в ньому є й інші, не менш корисні опції. А чи можливо додати музику без використання цієї або якої-небудь програми? Адже незважаючи на те, що даний метод є досить фундаментальним і достовірним, найчастіше, у людей немає часу шукати, знаходити відповідну програму, встановлювати її і потім активізувати. Що робити в такому випадку, як вставити музику в відео без спеціальної програми? Як гарантовано накласти мелодію у відео, наприклад, Youtube, не порушуючи авторські права?

 • . 6

  Виявляється, дуже просто і легко! Для цього потрібно тільки-лише скористатися вбудованим редактором відео YouTube. Застосування цього редактора для накладення музики особливо актуально в таких випадках: Випадок перший. Своє відео закачено на YouTube зовсім без звукового супроводу і тому треба додати музику на ролик або додати музику для фону у відео. Випадок другий. Закачено відео на YouTube, що має музичне оформлення. Але як з’ясувалося після, порушені авторські права на цю музику. Тобто, треба зробити швидко звукозамену музики в ролику, наклавши музику на ролик за допомогою використання ліцензійної фонотеки. Всі ці питання і випадки щодо того, як вставляти музику у відео, можна вирішити за кілька хвилин прямо на своєму каналі Youtube.

 • . 7

  Найпростіший спосіб накладення музики на відео — це використання відеоредактора і ліцензійної фонотеки youtube. Завдяки їх доброю, зручною структурі, а також покрокової інструкції необхідних дій, додати або замінити музику в відео ролику не складе труднощів. Другий спосіб як додати музику на ролик або ж як зробити звукову заміну в даному відео тісно пов’язане з використанням рекомендацій сервісу Youtube. У відео звіті, що знаходиться на сайті youtube, дано подробиці того різання цієї роботи. Слідуючи всім радам і чіткого последования пунктам, в кінці можна домогтися бажаного результату, а саме отримання фонової музики відео. І наостанок нюанс, про який слід також знати тим людям, які додаватимуть музику другим способом — там нову заміну звуку призвести буде неможливо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :