Як уберегти чоловіка від привороту?

як уберегти чоловіка від привороту?

Вам знадобиться
 • Свята вода
 • Гострий ножик
 • Фотографія чоловіка невеликих розмірів
 • Чистий носовичок
Інструкція
 • . 1

  Ритуал, який допоможе поставити захист від привороту необхідно проводити з четверга на п’ятницю ближче до ранку. До даного заходу слід приступати, як тільки встанете з ліжка, одягніться, але не снідайте, не пийте каву, чай і не вмивайтеся.

 • . 2

  Спочатку занурте ніж в чашку зі святою водою або полийте зверху. Потім сховайте його в сумочку або в кишеню якої-небудь своєї речі. Потім візьміть фотографію чоловіка, акуратно загорніть у носову хустку і сховайте в ліфчик з лівого боку — боку серця.

 • . 3

  Після того, як ви все зібрали і приготували, вирушайте пішки одна в найближчий ліс. Якщо ви вже давно ставите питанням, як уберегти чоловіка від привороту, то приділіть трохи часу, не поспішайте і заздалегідь догляньте ліс, в який підете в день ритуалу. Увійшовши в ліс, знайдіть осику. Підійдіть до дерева впритул і три рази низько вклоніться йому.

 • . 4

  Тепер дістаньте ножик, який ви вмили священною водою, і відріжте від дерева невеликий шматочок кори. Приберіть його в сумку або кишеню. Вийміть з ліфчика фотографію чоловіка і закопайте його в землю прямо під корінь дерева. Тепер відверніться від дерева і, не оглядаючись назад, швидко йдіть додому. Повернувшись додому, заховайте зрізану кору осики в затишному місці до ночі. А в цей час подумайте про те, що ваші муки в питанні, як захистити чоловіка від псування, закінчаться сьогодні, і вам більше не потрібно буде переживати. З настанням ночі запаліть свічки і опустіть кору в чашку зі святою водою.

 • . 5

  Вимовте наступні слова: «Стоїть в чистому полі Юди осика. Повіє вітер — листочки тремтять, гілочки тремтять, спокою шукають. Знайшла я ту осику, принесла додому кору. Нехай кора під святій воді лежить, а чужа воля стороною любов мою обходить. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа ». Будь змова, в тому числі, і на захист чоловіка від привороту необхідно читати у відповідності з певними правилами, в яких враховуються різні чинники: знак зодіаку заклинателя, прийоми для зосередження і т. д. Ознайомтеся з ними. Пляшку або чашку з корою і святою водою необхідно зберігати три доби, а потім виплеснути біля будь-якої церкви.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :